Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok?

Melyik animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp tegnap értem be a One Piece-t és nem tudom, hogy mihez kezdjek hozzá.

A Naruto-t és a Naruto Shippuuden-t már láttam.

Amik eddig szóba jöttek:

(Örünék, ha végig olvasnátok, előre bocs, hogy ilyen hosszú lett)

Bleach (Ezt fillerek nélkül gondoltam, de mindenhol csak rosszat hallottam róla, ami el is vette a kedvem tőle.)

Fairy Tail (Elég jónak tűnik, csak félbe van hagyva)

Katekyo Hitman Reborn

Gintama (Ezt ahol láttam csak dicsérték, de azt hallottam kevés benne a Fight)

Hunter x Hunter(2011) (Ezt is mindenki csak dicséri, de a képek, videók alapján nem igazán jön be. Habár régen az OP-val is így voltam, most meg az 1-ik kedvencem lett.)

FMA

Dragon Ball Z (Jó lehet, de sajnos nem mai darab)


Nagyjából ennyi. Ha tudtok mást nyugodtan mondjatok.

Előre is köszönöm. Ha lehet, minél több választ kérnék.


Az olyan válaszoktól, hogy ez az anime ilyen sz@r, olyan sz@r ... kíméljetek.



2013. okt. 5. 08:48
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
A kaitou joker is jó, de csak felirattal van (magyar).
2015. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Mayuri4486 ***** válasza:

Attól,hogy másoknak nem tetszett a Bleach,nem jelenti azt,hogy neked nem tetszene.Sőt szerintem szuperek az olyan animék,amelyekben kevés a filler vagy nincs.Emberek vagyunk,más-más gondolkodásmóddal,véleménnyel.Mellesleg,kedvenc.

(Ne gondold azt,hogy most hatalmas az egóm,mert nem,és nem,nem tanácsadónak készülök(bár az utóbbi nem lenne olyan rossz.)

*A kérdésedre pedig a válaszok:

-D.Gray-man

-Rokka no Yuusha

-Code Geass

-Hellsing

-Full Metal Panic

-Soul Eater

-Devil May Cry

-Hakouki

-Avatar: The Last Airbender (Avatar:Aang Legendája)

-Avatar:The Legend of Korra (Korra Legendája)

-Deadman Wonderland

-Akame Ga Kill!

-Ao no Exorcist


#Ne hallásra alapozd a véleményed,hanem bizonyosodj meg róla.Nekem is volt,hogy elkezdtem egy animét,de nem tetszett,viszont a barátnőm mondta,hogy folytassam,mert most indul be a történet.Igaza is lett. :)

Tudom,hogy ez nincs kapcsolatban a te véleményeddel,de úgy gondolom megéri elkezdeni a Bleach-et,még a HxH-t is,nekem egyik kedvencem. ;)

12\L

2015. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

De régen voltam itt :D

Köszönöm szépen a válaszokat :DDD

Igazából már élég rég megnéztem a HxH-t és a Bleachet is és nagyon tetszett mind a kettő. Igazad van, hogy nem kell feltétlenül mások véleményére alapozni, mert így könnyen "lecsúszhatunk" egy olyan animéről ami lehet hogy tetszene, esetleg kedvencünkké válna. Ilyen pl. a Bleach, ami lehet, hogy sablonos, lehet, hogy magát ismétli, de ez engem nem igazán zavart, mert volt benne valami egyedi, ami kárpótolt érte (és már nagyon várom a folytatást, ha lesz). Köszi a sok ajánlást majd válogatok közülük (jópárat láttam már közülük, most pont a D.Gray man-t nézem és nagyon tetszik :))

2015. okt. 15. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!