Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok jó animéket?

Mondanátok jó animéket?

Figyelt kérdés
valami szerelmes,öldösős,vígjáték,dráma félére gondoltam :D de inkább szerelmes *-* nállam az van elönyben :Dxd (14/L). De csak olyat amit tényleg jó! Köszi előre a válaszokat!:DD

2013. okt. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mirai nikki bár gondolom láttad már
2013. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vampire Knight :D öldösős : Attack on Titan talán még a Darker than black

szerelmes: Lovely Complex

Ami még nagyon tetszett az a Code Geass

2013. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiiro no kakera ( ebbe van harc meg szerelem is )

Ao no exorcist ( haat ebbe ink harc van mint szerelem :D de sztem jo )

Nehez irni mert nem nagyon tok olyat amiben harc is van meg szerelem is... Ha csak nem kepzeled bele..

Na mind1 irok meg par harcosat : hunter x hunter, blood lad, deadman wonderland, one piece, kateyo hitman reborn, d-grey man, fairy tail

Meg szerelmes: kaichou wa maid-sama, special A, tonari no kaibutsu-kun, boku ga ita, kimi ni todoke, paradise kiss, say i love you( nem jut eszembe h van a japan neve, de ha beirod majd kiadja :) ! )

Ennyi jutott eszembe rem tudtam segiteni. :))

2013. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Egyébként amit felsoroltatok felét láttam :) De sokat nem ..szóval Arigatou !:DD
2013. nov. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!