Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A one pieceben Shanksnak...

A one pieceben Shanksnak szerintetet van démon gyümölcs ereje? Met ha belegondoltok minden Yonkounak van és sok év telt el mióta megmentette luffyt addig ehetett eggyet

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 23:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk így megint visszaolvasva, elég szépen elírtam :D
2014. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
De ez sem helyes. Shanks utoljára a háború végén volt, ha jól emlékszem, ami 2 éve volt, nem 3.
2014. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Martincso válasza:
elég gagyi lenne ha Kaidonak Zoan gyümölcse lenne
2014. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kaidónak Zoan serege van, de sztem neki magának nincs ÖRdöggyümölcs képessége. Legalábbis azután,h Law azt mondta ő a legerősebb teremtmény a világon, én azt várnám,h alapból, fizikailag legyen nagyon erős plusz Haki.
2014. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Sztem kaidonak egy misztikus zoanja van mègpedig egy a tüphonra tippelnék (akit érdekel hogy miert irja be a wikipediaba vgy a gugliba) big mom sztem is savgyumolcsot evett, és én ugy gondolom hogy shanks egy logiát evett. Hogy mièrt? Fogalmam sincs. Ez ugrott be előszor amikor akainu ugy beszart tőle. Mitől ijedhet meg ennyire akainu? Akkorse szart bennyire amikor fehérszakáll az uccsó csapását mérte rá. Az elméletem szerint egy logiátol. Ami más mint a többi. Miz
2014. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Maga a tény,h vkinek loggia Ördöggyümölcse van nem sokat jelent. Sztem Akainunak az nem tetszett,h Whitebeard elég szépen helybenhagyta, aztán még Shanks is betoppan, illetve sztem ugyanaz lehetett a helyzet, mint a Kizaru-Ben Beckman felállásnál. Tehát h Shanksnek és Beckmannek erősebb Hakija van, ami ellen a logia nem sokat ér.
2014. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Sztem Ben beckmannek nem admirális szintű a hakija :). Hanem valahol az aladmiráls felett lehet de az admirális alatt. De ha igazad van és shanksnek nincs démongymije akkor bajban lenne akainu ellen. A hakijával kiütné shanks hakiját utána a magma gyümolcs már végezné a dolgát. Hiába lenne erősebb hakija shanksnek, trafó is kitudta ütni vergo hakiját a sajátjával pedig vergoé joval erősebb volt.
2014. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen, de Vergónak "csak" a nagyon erős CoA hakija volt, míg Lawnak ott az Ördöggyümölcs, amit valszeg már profi szinten tud használni és azzal nyert.

Beckman CoA hakija sztem erősebb (vagy Kizaru nem akarta próbára tenni h erősebb-e), mint Kizarué különben Kizaru miért állt volna le mikor a fejéhez nyomta a fegyverét?

Akainut meg még nem igazán láthattuk hakit használni, Shanks is könnyenén blokkolta a kardjával Akainu ütését. Szal sztem Shanks ereje a hakijában fog megmutatkozni.

2014. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Viszont Ben beckmanről se tudjuk hogy milyen képességeiannak. amugy trafonak hiaba profi a műtétgyümölcs kezelése ha nem lett volna hakija nem győzhetett volna vergo ellen mert a busoshoku haki lenullázza a démongyümölcserőket ezért tudják megütni a logiákat. A hangsuly azon volt hogy trafó a GYENGÉBB hakijával lenullázta vergoét ergo lehet bármilyen erős hakija shanksnek akainu vgy bármelyik másik admirális, erősebb aladmirális letudná nullázni a sajátjával. Nem azt mondom hogy shanksnek van gyümije biztos de valamilyen ereje sztem még van a hakin kivul gondolok itt: rokushili, mittomén fishmen karate, fishman jujutsu, vagy egyéb fura képesség mint cavendish hakubája
2014. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

1) Egyáltalán nem nullázza le a Haki az Ördöggyümölcsöt, ilyenről szó sem volt az egész történetben. Az általad említett fajta "mindössze" egy láthatatlan páncélt húz a használójára, aki így pl. képes megtámadni a logia típusúakat.

2) Law mondta,h tud Hakit használni, de nem használta Vergo ellen. Ugyanis ha Hakit használva vágta volna ketté, akkor Vergo meghal, de egyáltalán nem halt meg.

Szal ez elég nagy hülyeség, amit mondtál. Ha nem hiszed olvasd vissza a fejezeteket (vagy akár az egész sztorit a Haki felbukkanása óta) vagy csekkold le a onepiece.wikia.com oldalon.

2014. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!