Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A one pieceben Shanksnak...

A one pieceben Shanksnak szerintetet van démon gyümölcs ereje? Met ha belegondoltok minden Yonkounak van és sok év telt el mióta megmentette luffyt addig ehetett eggyet

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 23:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Hát ez rohadtnagy szívás mert pont ott olvastam ezt.
2014. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akkor légyszíves linkeld be az általad mondottakat.

A wikián írnak ilyet, de találgatás módjára, mivel látható volt 1-2 dolog, ami nem tisztázott és a szerkesztők megakarják magyarázni. A Law vs Vergo dolgot pedig ők is úgy írták,h "nem tudott"...

2014. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Bocs átnéztem és igazad volt csak nem tom azt hittem ott olvastam de akkor valahol máshol láttam. A lényeg hogy sztem Shanksnek van valami mása a hakin kivul is. A youtubeon peldaul azaz elfogadott hogy valamilyen osi fegyvere van mint a poseidon
2014. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!