Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani ehhez hasonló...

Tudtok ajánlani ehhez hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Én több féle sorozatot is szeretek. Ha tudnátok a leirások alapján irni párat akár KÖNYVBEN is köszönöm.


- Gyilkosos. A dextert láttam és nagyon bejött, nagyon tetszik a stílusa, lehet, hogy belül én is szociopata vagyok. Ha tudtok hasonlókat mondani megköszönném. Csi és egyéb gagyi sorozatokon kivül.


-vámpíros. Én vámpirfüggő vagyok, nagyon sok filmet s könyvet olvastam. Kiskoroom óta vámpir akarok lenni és nem az ilyen twilight meg divatvámpir.. Láttam az összes vámpir naplót ami eddig kijött. Az első 2-3 évead nem volt rossz még a 4.sem, de az 5et sztem elba*ták. Olvastam könyvben a Darren shantól a vámpirkönyvsorozatot 3x is. (a film szar lett) ha tudtok jó vámpiros filmet mondani akkor azt megköszönném. (már láttam: twilight, interju a vámpirral,frászkarika,underworld,the priest,)

(a true bloodot akarom elkezdeni)

-Varázslós/misztikus filmek/sorozatok. Ezekből az odaát (supernatural) a kedvencem. Hihetetlen ez a 2 srác, miken tul nem mentek. Bár mikor leváltották az irot vagy valami gebasz volt akkor 1évadot elkurtak asszem a leviatálosat, és mivel rájött az iro h ez nem lesz jó igy visszamentek az angyaloshoz. Amit még nagyon szeretek az a The secret circle, ebben nagyon sok varázslat van és a storyja is pacek, csak kár, hogy 1éveados lett.. DArren shantol a démonos könyvsorozatot olvastam már. És most akarom elkezdeni a stephen king könyveket. (ebből ha tudtok jót ajánlani)


Ami még jó féle sorozat az az zöld íjász (green arrow) nagyon jó a storyja, bár sokan aztmondják h batman koppintás, de sztem nem. Sok közös van benne azért. Az első évaad nagyn jó lett és reméltem a 2. is az lesz, de a felénél sztem elkurták, túl mesés lett... ilyesmit is szivesen néznék.


-Bosszús. Ezelt láttttam és bejött, hasnoló kéne..



Kérlek nagyon irjaok, én beteges vagyok sztem, életemet tenném kockára ha vámpir lehetnék v valami ilyesmi mint az odaát "világába" csöppennék. Muszály ilyen sorozatokat néznem, hogy csillapitsam a vágyam.


IRJATOK LÉCCI!



2013. dec. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Gyilkosos": Hannibal

Vámpírosnak szerintem az egyetlen értékelhető a True Blood, illetve régi sorozat, de én szerettem a Buffy-t.


Ha már most akarod elkezdeni a Stephen King könyveket az remek (legalább javul a helyesírásod, már ne haragudj) és tőle is van sorozat, mégpedig A bura alatt.

Misztikusnak ez is megteszi :)

Én még kedvelem a Once upon a time című sorozatot, illetve a Heroes első évadját is ajánlom (tovább nézni felesleges, úgyse fejezték be, és az első után az összes évadot elrontották.

2013. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a Hannibal jutott eszembe. Meg egyébként én nagyon szeretem a Gyilkos elméket, persze ilyen CSI meg egyéb gagyiságokra hajaz, de én azokat egyáltalán nem bírom, ez viszont az egyik kedvencem, érdekes.
2013. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hannibalt én is ajánlom.

Banshee: verekedős, bosszús, gyilkolászásos, szexis, nagyon jó kis sorozat, egy évad volt, januárban jön a második.

2013. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!