Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail c. animét meg...

Fairy Tail c. animét meg nézzem jó anime? Ugye nem olyan mint a Naruto?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha animéket nézni jobban szeretsz, mint mangát olvasni, akkor érdemes megnézni az animét (bár néhány filler miatt én inkább a mangát olvasom). Az alapján, amit a sorozatból láttam, nagyon jók a zenék, néhány pluszt is ad a történethez, bár nem rontja el az eredetit, és a grafika is jóval szebb, mint a Naruto volt először.

Másik kérdésedre a válasz: nem, nem olyan mint a Naruto, bár ez is hosszú. A szereplők is másabbak, és egy kicsit talán komolytalanabb is a történet, noha az egyensúly a komoly és vicces részek között meg van tartva. Végeredményben szerintem nagyon jó. Még nem jutott el odáig, mint a Naruto, és bár annak nagyon összetett és kidolgozott története van, a Fairy Tail is nagyon jó.


Egyszóval szerintem nézd meg^.^ (A történet leírása az Animeaddicts oldalon fenn van)

2014. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Világa sokkal jobb mint a narutonak, viszont ugyan úgy egy sablon shounen.
2014. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jan. 5. 12:00
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem szereted a narutot akkor a shonent se szereted tehát inkább ne mézd meg. amúgy rohadt vicces és és nagyon cuki párok vannak benne :D de tényleg a fighton van a lényeg.
2014. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

"Ha nem szereted a narutot akkor a shonent se szereted"


Erre annyit mondanák hogy akkor te még nem láttál minőségi shounen animét :D

2014. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
shonent pont hogy szeretem de a Naruto az valami borzadály ... de ez a véleményem ..
2014. jan. 6. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
One Piece és a HxH szerintem a shounen fight műfaj csúcsa, a neverendingek közül. FT sem rossz de azért messze elmarad ettől a kettőtől.
2014. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megnézni...Nagyon jó anime ,vicces ,de amúgy komoly is van némi mondanivalója a barátságról ,és az értékekről.A családról ...:) Nagyon jó szívből ajánlom!
2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 necro válasza:

nekem a fairy tail a kedvenc animém elég vicces és pörgős emellett van benne pár tanulság is szerintem szuper egy anime érdemes megnézni és többször is megnéztem nem tudom megunni XD


a fairy tail rajongóknak írom áprilisban fojtatják :D

2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha néhány klisét nem számolunk, a Fairy Tail teljesen más mint a Naruto. Erre a legnagyobb példa a fillerek. A Narutoban olyan fillerek vannak eleinte, amik olyan karaktereket mutatnak be, akikről lópikulát nem tudtál, míg eléd nem tolták, addig a Ft kicsit továbbgondolja a dolgokat, következményt ír nekik. Az ovák is az omakekből adaptáltak. És még a fillereknél maradva a fairy tail inkább megtanít várni az új részekre míg a naruto a képedbe tolja azt a sok flashbacket, és ahelyett hogy szólna valamíről már a 11. introzol kezdve csak a háború megy. a ftnél még így is max 40 részog szól 1 dologrol. és bár most hogy véget ért a 2. évad én mangát olvasok, ami 1000x jobb, én bátran ajánlhatom.
2016. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!