Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok normális naiméket?

Tudtok normális naiméket?

Figyelt kérdés
arra gondoltam mivel anyámmal is szoktam nézni és ő nem egy tini és nem szereti az ilyen ecchiket yaoikat meg a fantasyt szóval reális anime kéne olyan mint a death note az a kedvence szóval lehet benne egy kis fantasy de nem abből jöjjön ki a történet és persze legyen érdekes és ne legyen régi olyan 2010-2013 ig

2014. jan. 6. 20:39
 1/10 Kameko-san ***** válasza:
Monster, Psycho Pass,
2014. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Kokuriko-zaka kara.

2014. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi de nem ilyen régire gondolok akkor legyen 2012-es anime olyan jó legyen a grafikája mint a saonak azt is szerette anyám
2014. jan. 6. 21:25
 4/10 Kameko-san ***** válasza:

Psycho Pass 2012-es, de te tudod... ^^

Egyébként pontosan milyen műfajra gondoltál? Mert az oké, hogy nem ecchi, de ezel nem szűkítetted a kört...

2014. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit én mondtma, az is 2010 utáni, és gyönyörűen néz ki (Ghibli, ugyebár)...


Egyébknét miért nem jók a régebbiek? Szentjánosbogarak sírja mestermű, Másodpercenként 5 centiméter csodálatos anime, elképesztő látvánnyal...


Rengeteg kiválóságtól fosztjátok így meg magatokat.

2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Zetsuen no tempest

Shingeki no kyoujin

2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Shingeki no Kyojint meg ne nézesd anyukáddal, mert kibukik. Kedves előttem válaszoló, olvastad te egyáltalán a kérdést??? (A másikat amit ajánlott nem ismerem, de a Shingekiben emberevő óriások vannak meg egy csomó vér, kétlem, hogy anyukád értékelné, noha egy nagyon jó anime.)

Én is a Ghibli stúdió animéit ajánlanám, a régebbieket is. Plusz még az Ookami Kodomo no Ame to Yukit.

2014. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ookami kodomo no Ame to Yuki. A főszereplők két kisgyerek és anyukájuk. Nagyon szép történet, nem sorozat hanem egy kb 2 órás anime movie. Animeaddicts-en fent van felirattal, nekem nagyon tetszett, érdemes megnézni :)

[link]

2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
naiméket azt nem:D
2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Deadman Wonderland,Shiki?
2014. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!