Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karácsonykor és Szilveszterkor...

Karácsonykor és Szilveszterkor miért nem képesek normális műsorokat leadni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kevesebbe kerül ezerszer leadott filmeket sugározni, ilyenkor nem is tévézek, mert már nagyon unalmas lenne 20 éve ugyanazokat a filmeket nézni.
2013. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, drága a jogdíj...

De igazából a megoldás, hogy nem tévézel...nekünk előfizetésünk incs...csak akkor kapcsoljuk be a tévét, ha a többi eszközt kapcsoljuk rá(szgép, appletv, playstation...stb)

Tv műsort nem tudnám megmondani mikor néztem utoljára,jah amikor megnéztem, hogy digitális átállással mi jön kiváncsiságból

2013. dec. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindig és még inkább a régi műsorok, mert azok között sok olyan található, melyek nézhetőek, tartalmasak, értelmesek, kulturáltan, szellemesen szórakoztatóak, nem különben alkalmasak a szórakoztatva művelődésre.


Igaz, nem derékon alul mutogatják magukat a "celebek", nem csupán a szexről csámcsognak, nem káromkodnak, disznólkodnak, nem emelik be a köznyelv szintjén az alpári beszédet, nem emelik a közszórakoztatás szintjére az öncélú disznólkodást, aberrációt.


De hát ki milyen szinten él, úgy ítél. :-)

2013. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne időm a tévét nézni ilyenkor:)
2013. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem képesek normális műsorokat leadni.
2013. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Go get a life!

Hobbitot néztük.

2014. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!