Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne elérni hogy az ANIMAX on legyenek normális animék?

Figyelt kérdés

Az A+ volt még jó de aztán el*ák az egészet. Szerintem pl vehetnének újakat is pl Haibane Renmei meg ilyesmik. De anno emlékszem az A+ nézett volt. Mostanra meg tök semmi.

Lehet nekik levelet írni? Vagy hogyan lehetne őket meggyőzni hogy jó beruházás. Mert kb senki nem nézi már mert nem adnak minőséget. A régi animéket is leadhatnák meg hasonlóan jókat venni.



2014. jan. 3. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy levéllel nem sokat fogsz elérni.

Ha sokan írnak akkor talán csinálnak valamit,gyűjthetsz aláírásokat is,nem tudom,hogy mennyire fogják figyelembe venni,de mást nem igazán tehetsz.

2014. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Cross Kazumi ***** válasza:

Szerintem sem jó a levél.

Mondjuk, sztrájk? XD (csak vicceltem)


Azt hallottam és az internet is evvel van tele, hogy meg fog szűnni az Animax. Annyira kár:((


Valami más csatorna lesz helyette. Fura a neve. Nem garantálják, hogy lesznek rajta animék.


Gondoltam szólok. Tehát szerintem elödte ezt kéne elintézni. Hogy NE szűnjön meg. Ha aláírásokat akarsz gyüjteni, írd oda az én nevemet is nyugottan!! :)))

2014. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézőkkel de mivel nincsenek így ők se tudnak újakat venni.


Én is kicsit sajnálom mert én is az A+nak meg az Animaxnak hála ismerkedtem meg és szeretem meg az animéket de sajnos ez van , már egy ideje én is neten keresztül nézem meg azt amit szeretnék ahogy az animés társadalom zöme így meg nem igazán fenntartható egy ilyen tv csatorna

2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Pont ezért akarnám ezt üzenni nekik. Mert egyrészt ettől visszajönne a nézőszám vagy még jobb lenne ha egyenesen egy új csatornán amit terveznek animéket vásárolnának. Mert azért szinkronokat meg dvd kiadás szinkronos manga stb. ezeket ők tudják csak biztosítani. Vagyis a tv adások miatt lesznek népszerűek egyes animék. Másrészt amikor bejött nagyon népszerű lett. Aztán valamiért megszüntették a jó animéket és helyükbe nézhetetlen műsorokat raktak.

Végül is az is kár hogy pl itthon ugye csak kevesen láthatnak olyan animét amit tvben nem adtak le mert ha csak konkrétan rá nem keresnek hát nem valami reklámozottak.

Viszont szerintem nagyon szórakoztatóak és komoly mondanivalója van rengetegnek, meg nagyon szép rajzolásuk szóval kár hogy ennyire nem kaolták fel pedig eleinte még anime újságok is megjelentek. Amiket aztán miután nem volt a+ egyre kevesebben vettek. Mostanra csődbe is ment.

Na szóval sajnálom hogy a ennyire nem érdekelte a szponzorokat a közönség véleménye: /

2014. jan. 3. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen fölösleges lenne. Aki akarja megnézni neten eredeti nyelv + felirat kombóval. És én szívesebben nézem így, minthogy élvezhetetlen magyar szinkronnal.
2014. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hmmm... mi az a szinkronos manga?

oké azt tudom, hogy mi a szinkron és azt is, hogy mi a manga, de a kettő együtt mit jelent?


Amúgy levél nem fog segíteni, szponzorok kellenek, de ugyebár magyarok nagy része azt se tudja mi az a manga, anime, japánokat meg 100%, hogy nem érdekli ez a picurka ország, kivéve, ha Orbán nem hív be anime gyártó cégeket (xddd, csak ez tuti nem lesz) v. valamit. ami animékkel mangákkal foglalkozik, mert ha ezt megtenné, akkor szerintem valszeg csinálnának is egy csatornát.

Az animax legnagyobb hibája az volt, hogy nem teljes csatorna, hanem "8 óra után elérhető csat."-volt. És ezért nem nézték annyian, ha valaki, és most nem feltétlenül Japánok csinálnának egy teljes csatornát, ami lehetőleg mindenhol bejön, és nem olyan, mint a HBO, amiért külön kell fizetni, akkor az anime probléma megoldódna. Animax-nak ügyelni kellett volna a minőségre, hiszen pl a szinkron borzalmasan rossz volt, aztán az "animék" amit felvásárol(t/n)ak borzadály. Inkább vegyenek meg valami olyat ami megéri, mittom én egy példa: kuroshitsuji


szerintem sokan szeretnék, bár én ezt nem tudom, nekem nagyon tetszett! Több rendezvényt kellett volna csinálniuk, ÉS! Valahogy, ha nem is nagyon, becsúszni Japánba.

2014. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lényeg a lényeg, az Animax a hónap végén megszűnik, és egy C8 nevű csatorna váltja fel. Az Animax munkatársai pedig már régóta nem reagáltak semmilyen üzenetre, gyakorlatilag 2012 közepe táján, amikor is nyilvánvalóvá vált, hogy a csatornán az animék a végüket járják, felszívódtak.


Hogy a C8 embereivel el lehet-e érni bármit is, az majd kiderül, amikor beindul a csatornájuk. Szimpla üzenettel viszont kétlem, hogy mennénk valamire. Elvégre az elmúlt időben más csatornáknak is rengetegen írtak üzeneteket, hogy animéket szeretnének látni, de ezidáig ők sem jártak sikerrel.

2014. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek a "szinkronos" Mangák am nem tom hogy kéne írni? Lefordított?

Hát nekem is mind1 hogy ANIMAX vagy sjiohdgoks a neve

pert felőle lilabirkatoll nak is nevezhetik.

Hát felirattal jobb nézni az igaz viszont akkor adják le felirattal a tv-ben! Szerintem. Na mind1. Remélem azért még vesznek normális animéket.

Itt vannak az én kedveltjeim: Haibane Renmei

elfen lied

Texhnolyze

Hát remélem lesz még normális egész műsoridős anime csatorna

2014. jan. 4. 15:53
 9/15 A kérdező kommentje:

15:49 csak most olvasom az kommented adtam egy like ot.

Értem szóval C8 lesz. Remélhetőleg adni fognak rajta animéket. [link]

2014. jan. 4. 15:58
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha adni fogják akk tuti későn lesz az elfen lied-t, viszont szerintem ha lesz megfelelő csatorna akkor lesz, mert eu-ban sok helyen leszinkronizálták :)
2014. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!