Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti is voltatok már így animékk...

Nirata kérdése:

Ti is voltatok már így animékkal (hogy kb a történet közepén félbe lett vágva, de 2 évad sehol sincsen)?

Figyelt kérdés

A kérdésnek , túl sok jelentősége nincs, MERT EZ EGY PUFOGÓS KÉRDÉS!

De most tényleg jártatok, úgy már animéval, hogy nagyon élveztétek, és egyszer csak vége lett (tök befelyeztelnül) és mivel éreztétek, hogy INNEN MÉG VALAMI NAGYON HIÁNYZIK, ezért utána néztetek, és kiderült , hogy a mangája 600 millió évvel előrébb jár, és AZ SE BIZTOS, HOGY AZ ANIMÉNAK LESZ 2 ÉVADA?


pl: az első ilyen animém a VAMPIRE KNIGHT volt, ahol agyf.szt kaptam amikor kiderült, hogy a történet felénél jár az anime és valószinüleg 3 évada nem lesz

na de ezt még valahogy eltudtam viselni, no de ezek után következett a KAICHOU WA MAID-SAMA... Jó, ennek a végén a két fsz össze jön, de itt is éreztem a hiányt és a lezáratlanságot, és utána néztem ennek is... HÁT NAGYON NEM KELLET VOLNA! 36 fejezet van feldolgozva a 85-ből! oké tudom, hogy amikor az anime készült, akkor még a manga nem volt befejezve, de hát akkor is!

ÉS MOST UGRIK A MAJOM A VÍZBE!

Következzék a... SKIP BEAT

Szívem szerint a világ összes trágár szavát leírnám... Most komolyan! kakivá izgultam magam végig a történet folyamán, és úgy lett befejezve, hogy MÁIG NEM TALÁLOK RÁ SZAVAKAT!

ez olyan mintha lenne egy film ami egy szerelmi 3szögről szólna, és az a záró jelenet, hogy a hősnő maga elé hívja a 2 fiút, és közli, hogy most választani fog... ÉS VÉGE A FILMNEK! fogalmunk nincs, hogy kit választott, meg hogy a pasik hogy reagáltak...

na szóval a skip beat-nél pont így éreztem...


Kérlek mondjátok, azt, hogy nem vagyok egyedül, és ti is éreztetek már így anime kapcsán!

Léci!

Pufogjunk együtt!


(:



2014. jan. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy éreztünk. amúgy ezzel részben azt is el akarják érni, hogy a manga kapósabb legyen. Mert ha nagyon érdekli az embert, csak el fogja olvasni...
2014. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy Magyarországon még nem érkezett hozzá a többi részhez szinkron v felirat.
2014. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sakura:$$ ***** válasza:

Igen,én is a Vampire knight-ot sajnálom és persze a Guilty Crown-nak is elég szar lett a vége,a Nanának is lehetne folytija,a Kuroshitsujin meg elsírtam magam úgyhogy lehetett volna jobb a vége,meg a K-projectnek hiányolom még.

Szóval nem vagy egyedül! :)

2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nevem Panni ***** válasza:
Én is így vagyok a Vk-val. Am szerintem azért lett így vége, hogy mi döntsük el kit választott. Bocsi ha hülyeséget írok, még csak most kezdek bele. Voltam már így pl. az amnesia-val. Ott sem tudjuk meg kit választ és egy konmentelő azt írta, hogy szerinte azért csinálták így, hogy mindenki döntse el magának kit kedvelt a legjobban, kit válasszon a lány. Ha így fogjuk fel az egészet egy idő után megbékélsz vele. De ennél már csak az Uraboku volt ami tényleg a történet közepén ért véget. Nem tudjuk meg mi lett Yukival és Lukaval. SPOILER LEHET! Luka nem mondja el Yukinak, hogy Yuki minden előző életében lány volt és szeretők voltak, de most fiúnak született. Luka testvére és Yuki legjobb barátja az ellenségük (2 ember, nem egy személy) és Yukit kiszabadítják a fogságból de nem győzik le őket. Olyan, mintha elfogyott volna a pénz és csak úgy abbahagyták volna. Vagy megunták volna és gondolták jó lesz ez így is, majd bevágták a sarokba.
2015. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül az összeset láttam már, és minden egyes anime egy kicsit jobban összetörte a szívem (amúgy a Noragami is ilyen)! A kedvenc animéim! És egyiket sem fejezik be!!! A tehetetlenségtől kaparom a falat
2020. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!