Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi fog történni a Zack és...

Mi fog történni a Zack és Cody a fedélzeten 3. évadjában? Egyáltalán mikortól fogják adni?

Figyelt kérdés
Most volt a 2.évad lezárása (Szakítás Párizsban), és a 3. évadból csak a Twistert és a Kígyók a fedélzetent láttam, azt is csak angolul... És sok minden változott addig, pl Cody és Bailey újra összejöttek, csak nem tudom hol...

2012. dec. 2. 20:15
 1/5 anonim válasza:

Hát pl: Cody és Bailey épp a Twister epizód(ok)-ban jöttek újra össze

Azt pontosan nem tudom a Disney mikor fogja leadni, de remélem hamar mert nem szeretek én se várni...

A 3. évadot csak angolul láttam így nem sok mindent értettem belőle, de van 1 mozifilm is belőle "The Suite life on deck Movie" sajnos ezis még angol..

azt tudom hogy a utolsó részben Baileyt felveszik a Yale-re de Codyt nem, a többit meg nem árulom el...

2012. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ott már az a vég, hiszen 4. évad nincsen, de legalább lesz értelme nézni a 3. évadot is... A legjobb az, hogy az évadok egyre csak jobbak...
2012. dec. 5. 16:21
 3/5 anonim válasza:

Megint én vagyok..

Most nézem a Wikipédiát ahol azt írja hogy a 3. évad 3. és 6. részét December 29.-én leadják!

a 6. részben Marcus távozik!

Meg Zacknek is lesz barátnője a 3. évadban!

2012. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma is leadnak 6-tól vagy 7-től egy csomó részt csak nem tudom hogy ezek újak lesznek-e...
2012. dec. 6. 15:09
 5/5 anonim válasza:
hát nem lett új én már a Filmet is várom (asszem abba Cody és Bailey még együtt van)
2012. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!