Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most már biztos, hogy Január...

Most már biztos, hogy Január 31. -én megszűnik az Animax? Mi erről a véleményetek, jó, hogy bejön az Animax csatorna helyett ez az új csatorna? Ha igen miért, és ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Ez a hír szerint:


"A Sony Pictures korábbi anime műsorokat sugárzó csatornája, amely ma már ifjúsági szórakoztató adóként működik, a Minimax adásideje után, 20:00-02:00 között sugározta műsorát, de több kábelhálózat, sőt a MinDig TV Extra se továbbította csak a Minimax csatornát. Az Animax megszűnése után várhatóan február 1-én elindul a Chello Central Europe fiataloknak szóló szórakoztató csatornája, a C8 - írta a sat-tv-radio-hu."


Ez a C8 állítólag lefogja szinkronizálni a Bleachet a 167.résztől. És adni fogja a Naruto Shippuudent is. (csak azt szerintem nem szinkronnal) De majd hiszem ha látom...



2014. jan. 17. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Először arról volt szó,h az AXN veszi át a helyét az AXN Black csatornával, szal sztem semmi se biztos, majd kiderül. De am nem baj, mivel az Animax az utóbbi években már egy kalap szart se ért.
2014. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Hát igen, valami ilyesmire számítottam mert szerintem is. Egyetértek, remélem jobb lesz ez a csatorna mint az utóbbi időkben az animax. Az A+ volt a legjobb! Bár ha valaki elolvassa a wikipédiát akkor az A+ nem szűnt meg, csak át lett nevezve Animaxra. Ugyanaz.
2014. jan. 18. 08:37
 3/19 anonim ***** válasza:

A UPC újabb hírei szerint állítólag két hónappal később szűnik meg. Már én sem tudom, mi van, pedig követni szoktam az ilyen híreket.


Sajnos már nemigen van az Animaxon mit sajnálni. Amióta átváltott animecsatornából ifjúsági adóvá, hógörgetegként indult meg lefelé a nézhetősége. A csatorna elmúlt két éve gyakorlatilag minősíthetetlen.


Az új csatornához animék tekintetében nem fűzök semmi reményt. Nagyon meglepődnék, ha adnának rajta bármilyen japán animációs sorozatot vagy filmet. Inkább úgy sejtem, olyan jellegű ifjúsági csatorna lesz, mint most az Animax, csak nem olyan fos.


Több pletyka is kering arról, hogy adni fognak animét az új csatornán, de tudtommal mind kamu, mert hivatalos bejelentés még nem érkezett a leendő műsorkínálatról.

2014. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

AXN Black külön létezik már október óta és nincsenek rajta animék.

A Chello visszaveszi a frekvenciát, ahol a Minimax alapból az övé, és elindítja a C8-at.

Az animékről áradozó állítólag rajongói oldalak sajnos kamuhadjáratoknak bizonyultak. Rendőrségi eljárás is indult, amibe be lett vonva a Chello is. Annyiból érdekes a C8 indulása, hogy a nagy animés petíció a Chello felé lett megosztva 2013. tavasszal. Így szerintem bizakodhatunk animékben, de hivatalosan még tényleg nem lehet tudni semmit.

2014. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Javítás

*állítólagos rajongói oldalak

2014. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem igazán hat meg. C8-at sem fogják sokáig nézni... a választékuk is elég gyér. Igazán jó animét úgy sem fognak adni, Naruto Bleach szinten meg szerintem nem lesz sok nézőjük. Magyar szinkronnal meg úgy is a legtöbben utálnak animézni, amit meg is értek.
2014. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ami biztosak:

Egyenlőre Animék csak a Viasat 6 on lesznek láthatóak.

lásd: Dragon Ball Zed mind a 291.

Február 7-től Yu gi oh Gx lesz a következő Anime Igen minden része lesz.


Mondó magazin februári számából lesz szó a Viasat6 további terveiről.


Többi Animés dolog egyenlőre csak kamu vágy álom. légyszi, ha most lehet ne fikázzátok le őket miért ezt, miért azt, így szinkron, úgy a szinkron, vágott, nem vágott. Örülni kéne inkább ami lesz. Fészbuk oldalukon lehet hozzá szólni talán meghallgatnak. Egyenlőre ennyi a biztos.

2014. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Minek is kéne örülni? Kábé a semmivel nyit.. ha naruto meg blicset hoznak is a semmivel fog nyitni. Lást új csatorna jön a Magyar Fox, egyből hozza magyar szinkronnal a nagyágyúkat...
2014. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Annak kéne örülni, hogy a viasat6 hoz Animéket persze ti nem tudtok semminek se örülni csak a fikázáshoz értetek. Tisztelet a kivételnek csak dühítő ez az állandó morgolódás fikázás. Sajna nem lehet mindenkinek kedvébe járni ezt el kellene fogadnotok. Remélem a Viasat6 nem fog meghátrálni.
2014. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjünk! Ne fikázzunk! A Viasat 6 úgy jó ahogy van. Majd meglátjuk milyen lesz az új csatorna...
2014. jan. 20. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!