Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most már biztos, hogy Január...

Most már biztos, hogy Január 31. -én megszűnik az Animax? Mi erről a véleményetek, jó, hogy bejön az Animax csatorna helyett ez az új csatorna? Ha igen miért, és ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Ez a hír szerint:


"A Sony Pictures korábbi anime műsorokat sugárzó csatornája, amely ma már ifjúsági szórakoztató adóként működik, a Minimax adásideje után, 20:00-02:00 között sugározta műsorát, de több kábelhálózat, sőt a MinDig TV Extra se továbbította csak a Minimax csatornát. Az Animax megszűnése után várhatóan február 1-én elindul a Chello Central Europe fiataloknak szóló szórakoztató csatornája, a C8 - írta a sat-tv-radio-hu."


Ez a C8 állítólag lefogja szinkronizálni a Bleachet a 167.résztől. És adni fogja a Naruto Shippuudent is. (csak azt szerintem nem szinkronnal) De majd hiszem ha látom...



2014. jan. 17. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én várom, nem vagyok nagy anime fan, de nagyon jó visszaemlékezni, hogy sok-sok éve mennyi új dolgot láttam az A+-on, Full Metal Panic, Inuyasha, Trigun, Cowboy Bebop sőt, még a Kukucska kalandjai is remek volt, a szinkronnal meg szerintem semmi baj sem volt és remélem, hogy most is sok szinkronos műsor lesz. A lényeg, hogy az Animax után bármi jön, az csak jobb lehet
2014. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerint a márciusi volt a helyes időpont. Legalább most már biztosan tudjuk, meddig sugároz a csatorna.

2014. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy az Animax után bármi jön, az csak jobb lehet."


[link]


Még mindig ezt mondod? :(

2014. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne már :=( és meg sem szűnt...
2014. márc. 29. 13:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Inkább legyen teljes sötétség LOL otp liga összefoglaló. :)
2014. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
És mikortól jön a bleach és a naruto shippuuden
2015. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fészbukon keressétek meg az animeplus-t minden péntenken adás 20:00 tól neten semmi új csak régi animéket adnak ami az a+on is ment több ezren nézték már. :) Van igény szinkronos Animékre is. :) Ez nem kamu.... Youtube-on is elérhetőek...


"élő" féle Adás:

[link]

2015. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kár mert a Narutot én nagyon szerettem:( Tudnátok csatornákat amelyen megy a Naruto az utolsó epizódig?
2017. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Magyarul már nincs ilyen csatorna.
2017. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!