Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lehetetlen ilyen animét...

Lehetetlen ilyen animét találnom? Kihívás!

Figyelt kérdés
Rengeteg anime van, és sok tippet is kaptam, de még sem találtam "kielégítőt" számomra. Olyat keresnék, amiben NEM emberi a férfi, eleinte bunkó szemét őrült állat, akinek valamilyen úton módon meg kell védenie egy emberi lányt. Lehetőleg nem suliban játszódó, max kis részben és nem rögtön elnyálasodó, harcos, de érzelmekre is több hangot fordító, és nem teljesen kiállhatatlan női alakkal. Ha a csajra más is (értelmesebb karakter) szemet vetne az sem lenne hátrány. A pasi bunkó, közönyös énje egy nagyon kicsi részt maradjon is meg a végére, ne változzon át teljesen nyálgéppé és ne legyen 1000 részes. Ha valaki tudna ilyet mondani nekem nagyon-nagy-nagyon hálás lennék!:)

2014. jan. 23. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy "kielégítene", de így hirtelen a Kamisama Hajimemashita jut eszembe :)
2014. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen azt már láttam és az mondjuk tetszett is nagyon, miután láttam azután kezdtem el ilyen animét keresni:)

de azért köszi:)

Mások válaszát is várnám ha tud ilyet! :)

2014. jan. 23. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Code Geass lehet megfelelne (:
2014. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen!:)

aki tud írjon, kérem!:)

2014. jan. 23. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor még az Inuyasha. Nagy kedvencem, erősen ajánlom, bár ez egy hosszabb anime :-)
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az volt életem első animéje, azóta is imádom :) Sesshoumaru fan vagyok :) köszönöm azért :)

Továbbra is írom, hogy aki tud segíteni kérem írjon :)

2014. jan. 23. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:

A Full Metal Panic ilyesmi, mondjuk az sulis, meg lehet hogy azt már láttad is. Kaicho wa Maid Sama elég jó, csak az is sulis, meg a pasi nem annyira bunkó, inkább fura. Csak mindkét esetlben ember a fiú.

De mondjuk ott van a Humanoid Kikaider, ahol a fiú egy robot és beleszeret a csajba, de nem túl nyálas és akció az rengeteg van. Annyi hogy a pasi nem épp mondható bunkónak, csak tudatlan és folyamatosan tanul az emberektől, mivel hogy robot. Csupán 13 rész, érdemes megnézni ha még nem láttad.

Remélem találsz valami jót amit keresel.

2014. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiiro no kakera

Mivel lelkierőm kevéssége miatt nem bírtam megnézni ezt a csodát, nem biztos hogy minden passzol (ez is jó ajánlás...)

2014. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:))

továbbra is mondom aki tud írjon ilyet kérem!:)

2014. jan. 26. 00:23
 10/11 anonim válasza:
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
2014. nov. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!