Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lehetetlen ilyen animét...

Lehetetlen ilyen animét találnom? Kihívás!

Figyelt kérdés
Rengeteg anime van, és sok tippet is kaptam, de még sem találtam "kielégítőt" számomra. Olyat keresnék, amiben NEM emberi a férfi, eleinte bunkó szemét őrült állat, akinek valamilyen úton módon meg kell védenie egy emberi lányt. Lehetőleg nem suliban játszódó, max kis részben és nem rögtön elnyálasodó, harcos, de érzelmekre is több hangot fordító, és nem teljesen kiállhatatlan női alakkal. Ha a csajra más is (értelmesebb karakter) szemet vetne az sem lenne hátrány. A pasi bunkó, közönyös énje egy nagyon kicsi részt maradjon is meg a végére, ne változzon át teljesen nyálgéppé és ne legyen 1000 részes. Ha valaki tudna ilyet mondani nekem nagyon-nagy-nagyon hálás lennék!:)

2014. jan. 23. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Beelzebub - a mangát olvasd, fent van magyarul, az anime nincs végig és eléggé elb*szták szm., suliban játszódik, de a főhős egy szemét állat :D
2014. nov. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!