Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Asszem szerelmes vagyok. A...

Asszem szerelmes vagyok. A baj az, hogy ˝kibe˝. Ez szerintem nem normális dolog. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval. Beleszerettem(?) egy rajzfilmszereplőbe. Igen, tudom, hogy ez hülyén hangzik, de tényleg, nem unalmamban írtam. Egész nap rá gondolok és ugyan azt érzem mint amikor szerelmes vagyok. Most valami bajom van? Mi csináljak? Ez tök gáz, és még nem is voltam túl részletes.

A korom szerintem nem túl lényeges, gondolom elég annyi, hogy tizenéves lány vagyok.

Akkor én most szerelmes vagyok? Mert igazából ez mellet szeretek egy embert is. De ugyan azt érzem mindkettőjük iránt. El fog múlni?


2014. jan. 20. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem kb 13-14 éves lehetsz, na most ebben a korban teljesen megszokott, hogy mindenkibe beleszeretsz...

Majd kinövöd! :)

2014. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen, igen. Nem vagy beteg, szimplán csak kamasz lány. El fog múlni idővel, pár hét.
2014. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ennyi idős vagyok. :)
2014. jan. 20. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én két éve, 18 évesen jártam így. :) Hú, tényleg teljesen ugyanazt éreztem, mint amit egy hús-vér férfi iránt lehet. Éjszakákon keresztül álmodtam azzal a rajzfilmfigurával, de egy percig sem gondoltam ezt "kóros" állapotnak. Addig jó volt, aztán elmúlt. Ennyi. Nincs miért aggódnod. :)
2014. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Húha, meglep, hogy mások is vannak így, megnyugodtam. 15 vagyok és olyan szinten beleszerettem egy anime karakterbe, hogy lassan már nem tudom őt szeretem-e jobban vagy a rendes szerelmemet. De képzeld tagja vagyok egy csoportnak ahol ugyanannak a karakternek rajongói vannak, mint én és mind felnőttek! Szóval... nem tudom mennyire kilőhető ez, de én is szerelmes vagyok egy rajzolt figurába, és ne aggódj van ennél furább dolog is.:)
2014. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát lányok, nem a karakterbe vagytok szerelmesek, hanem az alkotóikba, vagyis húsvér emberbe. A mangakájába. És a szinkron színészébe.
2014. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, ki ez a karakter?
2014. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7. válaszóló:

Megkérdezheted. Kenny McCormick. Fuh, hát ez nagyon kínos.

[link]

2014. jún. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!