Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A clannadban Nagisa meghalt...

A clannadban Nagisa meghalt vagy nem, mert nem tudom eldönteni megnéztem de kérlek irjátok, mert nagyon érdekel, Szóval meghal xDD?

Figyelt kérdés

#anime #clanad
2014. febr. 10. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét évadot végig nézted?:)
2014. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szóval kérlek irjátok le!
2014. febr. 11. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké. Na szóval..A második évad közepe fele Nagisa meghal a szülésnél, és onnantól Tomoya egyedül marad a kislányával, míg a végén a kislánya is meghal, azonban Tomoya újra belekerül a Clannad első jelenetébe, ahol először találkozik Nagisával. Ott utána szalad és átöleli, Nagisa meg mondja neki, hogy örül, hogy utána ment, és nem hagyta figyelmen kívül. Ez azért fontos, mert volt olyan pillanat, ahol Tomoya azt kívánta, bárcsak ne találkozott volna a lánnyal. No és mivel mégis úgy döntött, hogy "találkozik" vele, így boldogan élték kis életük, és Nagisa nem halt meg, túl élte a szülést is.:) Röviden ennyi lenne a lényeg.
2014. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösöznöm végre tudom mi az igazság...Arigatou
2014. febr. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!