Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvet kaptam ahhoz hogy...

Kedvet kaptam ahhoz hogy megnézzem a Dragon Ball-t, de nem tudom eldönteni hogy melyiket nézzem meg a Z-t, vagy a Kai-t? (tudom hogy a Kai a Z felújított változata! )

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
a Kai rövidebb, mert abba nincs sok értelmetlen nyomorult rész, ami a Z-ben igen
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Degarago ***** válasza:
Szerintem a sima Dragon Ballal kezdd. Utána meg a Z-t nézd, mert a Kai az csomó érdekes dolgot is kihagy.. Például kihagyja, azt is hogy miből rejlik Son Gohan hatalmas ereje.. Jó szórakozást!
2012. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta hogy a sima DB-vel kezdem, de az ahogy néztem kicsit gyerekesebb.. A Z-ben Goku szinkronhangja tetszik viszont azok a régi zenék kicsit idegesítőek, bár a Kai-ba jók az aláfestő zenék, de Goku eredeti japán szinkronhangja idegesítő! :D (bár én jobban szeretem az animékat eredeti szinkronnal ennek jobban tetszik a magyar szinkronja! persze kivétel a Fullmetal Alchemist! Annak is jobban bejön a magyar szinkronja!)
2012. okt. 5. 22:45
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy a Kai-nak jobb a grafikája, meg több dolog történik benne, de nincs meg benne az időhúzás, ami visz bele egy kis izgalmat. Bár elismerem it túl sok az időhúzás... De ami igaz az igaz, sok minden ki van belőle hagyva.
2012. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!