Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lelouch meghalt, vagy sem?...

Lelouch meghalt, vagy sem? Code Geass

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Már rég láttam, de ha jól emlékszem, nem volt teljesen egyértelmű a dolog. Viszont abból a jelenetből, amikor CC azon a szalmáskocsin utazik, én azt a következtetést vontam le, hogy nem halt meg. Szerintem ő vezette a kocsit. :)
2014. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló jól értelmezte, Lelouch volt a vezető. https://www.youtube.com/watch?v=gNhyzoq4mxo Ez pl. tökéletesen bemutatja, hogy az eredeti japán verzióban él és virul, csak végül kivágták hogy tisztázatlan legyen.
2014. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számomra sem teljesen világos.

De a videó fake, az 100%

Nézd csak meg, van egy embléma a jobb felső sarokban, ami eltűnik arra az időre, mikor lelouch arcát mutatják.

Belenyúlkáltak valamilyen editorral, úgy rakták oda azt az arcot...

2014. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bele van nyúlkálva, ha nem, attól még miért lenne ott Nunnally hajtogatott daruja?C.C-nek az nem kellene, ellenben Lelouch-nek.... + C.C még mondja is "Right, Lelouch?"
2014. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezért mondtam, hogy számomra sem világos...

Ez nem jelenti azt hogy nem halt meg, sem azt hogy meghalt. Szimplán csak egy rejtelmes lezárás, hogy fenntartsa a nézők érdeklődését. Csomó animében van ilyen, pl. Elfen Lied, Mirai Nikki

2014. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ELfen liedben nem halhatott meg... Mivel manga folytatódik és él. Mirai nikkihez készült ova ott látszik mitörtént a végén szerintem
2014. márc. 21. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvastam az Elfen Lied mangát, de én nem kapcsolom össze a két történetet. Alapból, a mangában nem is merült fel, hogy Lucy meghalt volna...

A Mirai Nikkivel kapcsolatban igazad van, de szerintem borzalmas volt az OVA, jobban tetszett a befejezés nélküle, így a sorozat végét tekintettem lezárásnak :P


Amúgy kicsit eltértünk a témától :D

2014. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem életben maradt, mivel megkapta a Code-ot, ha mégse kapta volna meg, akkor 100 féle módot kitalálhatott volna azért, hogy "meghaljon" de közben betartsa CC nek tett ígéretét, vagyis, hogy nem hagyja magára. Megrendezni a saját halálát neki gyerekjáték lenne.


Másik hogy a húga mikor hozzáért átjöttek az emlékei, ahhoz meg kell a Code.


Elfent Liedben viszont meghal Lucy, a végén (mangára gondolok).

2014. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves 8.válaszoló, én azon gondolkoztam, hogy: A Code-ot akkor kapja meg valaki, ha megöli azt akitől kapta, ha azt nézzük hogy az apja is használta, akkor én ezt a dolgot mondanám válasznak. Azzal hogy Lelouch megölte az apját, végülis megkaphatta a Code-ot nem? Hiszen ha azt nézzük, a Geas-t is az apja és a Britannia iránt érzett gyűlölete miatt kapta.(Szerintem). Ez az ÉN egyéni gondolatom, amúgy szerintem nem kellett volna meghalnia (elvileg), nekem jobban tetszett volna, ha éldegél valahol C.c-vel. XD
2016. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!