Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Code Geass R2 c. anime...

A Code Geass R2 c. anime végén Lelouch meghalt?!?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Egyik verzió, hogy meghal...

A másik, hogy ő vezeti a végén a szekeret, amin CC is utazik...

Úgy tudom, nincs hivatalos álláspont még a kérdésben. Szóval szabadon hihetsz bármiben.

2010. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Ő vezeti a szekeret.Megbeszélték Suzaku-val.Nem halt meg igazából, csak jól játszották, mert megígérte C.C.nek, h vele lesz és boldoggá teszi.
2010. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Thurston ***** válasza:
59%

Aki odafigyelt, az tudja, hogy nincs két opció. Teljesen egyértelmű utalások vannak arra, hogy él.


Na, kifejtem azért.

Amikor Charles megkéri ShiTsut, hogy adja neki a Code-ját (amitől halhatatlan), kiderül, hogy nem csak attól veheted el a Code-ot, aki megajándékozott a Geass-el. Ebből következik, hogy amikor Lelaouch megöli Charles-t, akkor megszerzi a Code-ját. Hogy miért nem lesz akkor rögtön halhatatlan? Két utalás is van arra, hogy csak akkor aktiválódik a Code, mikor meghalsz: az egyik, amikor Charles megöli magát, a másik, amikor ShiTsu-t mutatják csupa véresen a templomban. Az R2 alcím szintén arra utal, hogy Lelouch halhatatlan lett, hiszen a japánul kimondva Lealouch neve R betűvel kezdődik. (C2 = CC = ShiTsu, R2 = RR = ArTsu)


Az sem véletlen, hogy Nunally a végén rájött Lealouch tervére, arra, hogy valójában nem is gonosz, csak kénytelen volt ilyen módon feláldoznia magát. Korábban is láttuk, hogy amikor egy Code-dal rendelkező ember hozzáér valakihez, akkor az illető látni fogja az emlékeit (Lulu gyakran látta ShiTsu múltját), ugyanez történt akkor, amikor Nunally megértintette a bátyját.


Ennek fényében teljes a hepiend, hisz Nunally végsősoron nem tartja a bátyját gonosznak, másrészt pedig ShiTsu sem marad magányosan a halhatatlanságában.

2011. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Ügyes fejtegetés, de alapból téves. Lelouch meghalt, vége, beadta a kulcsot, harangoztak neki és megkrepált. Ez volt a világmegváltó hóttbiztos terve és nem fenyegette volna piti túlélő trükkökkel. Kellett egy ember akit mindenki gyűlölhet és aki meghal. A nemességet előbb szépen felszámolta hogy ne legyen aki a helyét átveheti zsarnokként. Ha nem hal meg akkor bukik az egész. Nem tudták volna eltitkolni ezt az "apróságot".


Code-ot nem hiszem hogy szerezhetett, mert apuci & anyuci nemcsak elhevert a talajon, hanem szó szerint felszívódott/köddé vált testestül mindenestül. Charles nem azért támadt fel korábban mert meghalt és ezzel aktiválódott a code-ja, hanem azért nem halt bele abba, hogy lelőtte magát mert már halhatatlan volt.NO. Kb ennyi. Voltak hírek újabb évadról, de ez már annyi ideje húzódik, hogy lehet csak pletyka. Ha lesz is akkor se lesz benne Lelouch.

2011. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

Köszönöm/jük a válaszod te előttem szóló idióta. Azt sem tudod miről írsz. Ha valaki épp ezt a kérdést nézi meg, akkor (neked köszönhetően ( ha természtóetesen Lelouch rajongó volt)) nagy irományoddal feltehetőleg 100%-osan lelomboztad. Tudod vannak olyan érzékeny lelkűek, akik pl. sírtak akkor mikor a mi hőn szeretett Lelouch főszereplőnk meghalt, és nagy izgalommal várja hogy a 3. évadban ( ha eggyáltalán lesz) megjelenjen a halottnak hitt kedvence. És elnézést kérek hosszú kommentért, amivel a szemeteket piszkáltam, és méjséges bocsánatom hogy nem a kérdésre válaszoltam ,csak nem nagyon tűrőm az ilyen kedvrontókat.


De azért hogy a kérdéshez is mondjak valamit: Fogalmam sincs hogy lesz e 3. évad, de nagyon szeretném ha lenne és tényleg benne lenne Lelouch, mert azért, mi az már hogy aki az első 2 évadban a főszereplő volt, egyszer csak a 3. évad során teljesen feledésbe merűl :/


Tehát nagyon sajnáloma hosszú kommentem :))

2012. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

ELőttem szóónak az előtte levő hozzászólótól:):


Igazán sajnálom ha lelomboztam az érzékeny pici lelkedet, de ha végignézted a sorozatot akkor ez egyértelmű. CC magában beszél a végén. Lelouch-nak ez volt a terve, ez volt a Zero requiem. Már évek óta időről időre feldobják, hogy lesz új évad, viszont mindig azt is hozzáteszik, hogy ebben Lelouch nem szerepel és egy korábbi időben, de ugyanabban a világban fog szerepelni (gondolom a régi szereplők közül nem lesz benne egy sem). Szerintem azt is százegy helyen leírták, hogy Lelouch meghalt és nincs semmi kétértelmű az anime végén. Ha mást is akarsz belemagyarázni attól még nem lesz igaz...


A Code Geass egy jó anime és nem azért az mert olyan halványrózsaszín happy endes nyugati szemléletű tucatáru mint amiket filmként vagy rajz/animációs filmként America okád magából néha.

2012. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szarja le az érzékeny lelkűeket meg, hogy kiket lombozott le.. Itt mindenki leírhatja szabadon a véleményét, az meg hogy valaki elsírja magát kit érdekel, egyéni szociális probléma... Amúgy teljesen egyetértek azzal amit az előző leírt... Csak pár fanatikus érzékenylelkű képzeli be magának, hogy életben maradt, pedig akkor teljesen értelmetlenné vállik, hogy egy rohadt ge*i lett és "megrendezte" a halálát...
2013. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igazából nagy esély van rá, hogy az első válaszolónak az állítása, hogy Lulu megszerezte Charles Codeját, elképzelhető, hiszen Charles a halála előtt hozzáért Luluhoz, lehetséges, hogy Lulu ezalatt megszerezte tőle a Codeját.
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Akarom mondani a 3. válaszolónak, Thurstonnak.
2013. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Meg am nézzétek meg a szekeret vezető ember ruháját, de ne csak a kék köpenyre figyeljetek, hanem ami alatta van, arra a szürke ruhára. Lulunak is volt egy ilyenje. És a szemfülesek észrevehették, hogy amikor a kép "ráközelít" a szekérre és megy felfelé a szénáig, akkor a szekeret vezető embernek egy kicsit lehetett látni a haja. a Fekete haját. Ez sztem már elég bizonyíték, hogy Lulu életben van, és, hogy C.C.-vel együtt él tovább.
2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!