Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach folytatás?

Bleach folytatás?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdés első válasza: "Úgy tudom a TV Osaka 2013. április 26-án adja ki a 365.részt és folytatja is tovább a vetítést egészen az arc végéig vagyis a Bleach végéig ami előre várhatólag még 4-5 év." hát mostmár elég sok idő telt el azóta. Tud valaki valami fejleményt?

2014. ápr. 3. 18:44
1 2
 1/17 Psy@oppa válasza:
Jelenleg a 366. résznél tart.
2014. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Psy@oppa válasza:
És majd elfelejtettem hogy bizonytalan ideig jelenleg sem készülnek új részek, néhány szakosodott portál pedig már tudni véli hogy nem is fog már több elkészülni. Viszont mások meg bizakodnak most hogy a manga a befejezéséhez közeledik, szal szerintem legkésőbb év végéig kiderül.
2014. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kameko-san ***** válasza:
Állítólag csak akkor csinálják majd az animét, ha a manga befejeződik. Azt meg Kubo állítólag még 2 évre tervezi. (De legalább nem lesznek fillerek. :P)
2014. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne várd annyira, még szarabb lesz, mint eddig :@
2014. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem szarabb lesz hanem full ugyan az mint eddig. Csak most Quincy-k jönnek és Quincy is lesz Ichigo. Full értelmetlen az egész már az óta hogy tudtuk mi fog kisülni az Espada-s szálból.
2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem nem. Rukia megmentése óta lett egy kalap fos az egész.
2014. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én még élvezem a Bleachet, nem rossz összességében, és csak azért is olvasom, mert anno elkezdtem. De aki azt mondja, hogy állandóan ugyanaz megy benne, annak azért igazat adok. Az, hogy 4-5 fejezeten belül megismétlődött ugyanaz és tökre kiszámítható volt, az nem a legjobb dolog.

SPOILER

gondolok itt pl. arra, hogy Rukia harcol, új képesség, aztán legyőzik, jön a bátyó, stb... Aztán meg Yachiru harcol, jól áll, új, eddig nem látott képességet beveti, legyőzik, jön Kenpachi... huhh, erre nem is számítottam!


Vannak azért jó dolgok is benne, és várom mindig, hogy mi fog történni a következő fejezetben. Az animére meg kíváncsi leszek, hogy milyen lesz, ha folytatják.

2014. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De én úgy nagyban értem. Gondolkodj Ichigo most 5x szerez meg egy megszerezhetetlen képességet a legrövidebb módon. Volt benne vagy háromszor hogy valakit megkellett menteni, stb. Önmagát sablonosítsa.
2014. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem értelek titeket szerintem rohadt jó :D
2014. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ő egy másik 68%-os! Utálom a sablonokaT!
2014. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!