Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach folytatás?

Bleach folytatás?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdés első válasza: "Úgy tudom a TV Osaka 2013. április 26-án adja ki a 365.részt és folytatja is tovább a vetítést egészen az arc végéig vagyis a Bleach végéig ami előre várhatólag még 4-5 év." hát mostmár elég sok idő telt el azóta. Tud valaki valami fejleményt?

2014. ápr. 3. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindig ugyanaz ismétlődik:

1)Ichigóval egy shinigamival találkozik és shinigami ereje lesz. Aztán jönnek a hollow-k és elkezd ébredezni a hollow ereje. Renjivel szórakozik kicsit, Byakuya lealázza. Szökött shinigami Urahara edzi. Elmegy megmenteni Rukiát. Legyőzi Renjit, aztán Byakuyát is nagy nehezen.

2)Jönnek a vaizardok és arrancarok. Neki is ilyen kéepssége lesz. Jön Grimmjow akivel elszórakoznak, majd Yammy és Ulquiorra. Szökött shinigami Shinji edzi. Elmegy megmenti Orihimét. Legyőzi Grimmjowt, majd nagy nezezen Ulquiorrát.

3)Aizen nagy hollow erőt kap. Ichimaruval játszadoznak, Aizen ellen semmi esélye. Szökött shinigami, az apja edzi. Elmegy megmenteni Karakurát. Aizennel harcolnak.

4)Megjelenik egy quincy. Ichigóban elkezd éledezni a quincy ereje. Elmegy megmenteni Hueco Mundót. Harcolgat Kirge Opie-vel, majd elmegy megmenteni Soul Societyt és Juha Bach ellen semmi esélye.

5)Megjelenik a 0. osztag, magukkal viszik edzeni.

2014. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dani320 válasza:
Nem értem hogy ti miről beszéletek.A Bleach a legjobb anime magasan veri az összeset.Remélem hamarosan jön a folytatása.
2015. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem nem veri az összea többi animét, de atól fügetlenül szerintem jó anime.

Az hogy folyton ismétli magát, azal ugyvagyok hogy elöször kicsit dühös vagyok miata de utána már úgy nézem mintha nem is ételné !agát és akor már nézhető is.

Engem inkább az zavar hogy, az iroja (Kubo Titte) a saját megirt szabályait szegi meg. Érsd, amit az elején vagy a történet kelös közepén elmondanak vagy megmuttatnak az a történett halladásával elfelwjtetödik, eltünik és még csak megsem emlitik.

Pl.:az elején amikor Renji és Byakuya elmehy rukiáért az Élökvilágába, Renji és Ichigo harcán, Ichigo észre veszi hogy renji shikájban háromszor tud támadni utána visza kell huznia a kardját (Renji még megis dicséri hogy ilyen hamar észre vette), aztán az elején szó sincs semilyen repülésröl, égen járásról stb... (Még a Lelkekvilágában is Yourichi adott Ichigonak egyszárnyas valamit, meg egy égenjáróköpenyt). Emlékezetek az elején mindenki a háztetökön ugrált (jó késöbb is egy két részben, de az már nagyon ritka volt), aztán hirtelen mindenki ( Chad és Orihimén kivül) már az égen járkált, futtot, repült stb..

Na nekem ez böki a csöröm, nem pedig hogy sablonos!

Na de a kérdésre válalszolva valoszinuleg nem lesz folytatás ahogy én látom de bizakodok!

Adig meg ott van a manga!

2015. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 molnesz válasza:

Elvileg a naruto shippuuden befejezése után van esély a folytatásra de egyáltalán nem biztos


Mellesleg szeretem a bleachet lehet nem azért mer ojan hűde jó anime de egyszer érdemes megnézni

2016. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
elvileg akkor ha vége a naruto mangájának na meg persze a bleach mangájának vége :D
2016. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elvileg azt mondták hogyha vége a mangának de utána

kubo aszt nyilatkozta hogy nem lesz folytatás

ki tudja miért ... na meg az is felmerült hogy ha vége

a narutonak de aztán mégse szóval nem lesz folytatva én is sajnálom mert egy jó kis anime volt de hát na :D

2017. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mr.Zoltán válasza:
Végre jön, bejelentették ***2021***
2021. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!