Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ír valaki Grimmjow-os fanfic-et?

Ír valaki Grimmjow-os fanfic-et?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam már, de eddig mind yaoi volt, és most kiváncsi lennék egy "normálra" is :)

2014. máj. 1. 22:29
 1/8 Gyémántlány ***** válasza:
Nézz körül az angol fanfiction-ök között, (persze, ha nem tudsz egy kicsit sem angolul, akkor ez ugrott) rengeteg van.
2014. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz angolul, akkor se nagy tragédia, mert Google Chrome-mal le lehet fordítani, igaz néhol elég nagy b*romságok jönnek ki, mivel szó szerint fordít, de ha elég sokáig olvasod így, akkor egy idő után fel sem tűnik. :)

Én már jó 2 és fél éve olvasok így, és már fel se tűnik, ha valami alapjába véve értelmetlen, mert öntudatlanul, automatikusan korrigálom magamban.


Egyébként a kérdésedre konkrétan válaszolva: én gondoltam rá, hogy majd írok, de az valószínű, hogy az valamilyen crossover lesz, amit nem mostanában kezdek el, mert épp most kezdtem el egyet Ulquiorrával a főszerepben.

2014. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Angolul nagyon nem tudok, de megpróbálom amit a 2. válaszló javasolt. Bár lehet így nem lesz az igazi :/

De köszönöm a válaszokat!!!

2014. máj. 3. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát:SS Én írok egy olyasmit, amiben benne van Grimmjow. De az azzal foglalkozik, hogy mi van az anime után, tehát a mangát most nem nézem, és úgy írom, hogy rendes Bleach folytatás...tehát 368. rész - (nálam) 1. rész :)
2014. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm...Ez érdekesen hangzik... Engem érdekelne :D Esteleg megnézhetném?
2014. máj. 4. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: épp tegnap láttam facebookon a Bleach fanok csoportban, hogy kiraktad ezt az anime utáni blogot.:D

Én is pár napja kezdtem el írni egy hasonlót, csak ilyen filler-szerűséget, ami az anime cselekménye közben játszódik, és halad tovább a történet szerint. Ugye más főszereplővel ,és nem Ichikével.:P

2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2015. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már régóta követem :D de azért köszi ^^
2015. febr. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!