Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-et érdemes GrimmJow...

A Bleach-et érdemes GrimmJow legyőzése után folytatni? Mármint tovább megy a történet? Kérem normális választ.

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg kérdés van, de nem tudom az összeset átfuni és legtöbbször gyűlölködő emberek írnak.

2013. jún. 29. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy filler évad után megy tovább , de egyre gagyibb leszz.
2013. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes tovább folytatni, bár a fillereket nem fontos nézni. Mostanában a Narutót nézem, ott teljesen kihagyom a fillereket, mert rosszak. A Bleach filler részei egy jó fokkal jobbak, nézhetőek, de ahogy mondtam, kihagyhatóak, ha jónak látod.


Sajna a Bleach anime most szünetek már egy ideje, a manga viszont továbbra is készül, és most nagyon tetszik. Szóval érdemes odáig eljutni, én az anime végeztével elkezdtem olvasni a mangát (onnan, ahol az anime véget ért) és szerintem nagyon jó eddig.

2013. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És egyébként hanyadik résztől folytatódik a normális történet?
2013. jún. 30. 12:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint a filler évadnak mikor van vége?
2013. jún. 30. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy komplett(?) lista a fillerekről:


[link]

2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!