Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Adnátok érveket a One Piece...

Ekneb kérdése:

Adnátok érveket a One Piece ellen és mellett?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem huszon valahányadik részig bírtam aztán feladtam, érdemes újra nekifutni? (a darabolt kalózig nemtudom hányadik rész)

2014. máj. 4. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ellene: akik nem olvasták manga formában már az elejétől, azok számára döcögősen indul, unalmas tűnik az elején az anime. Illetve későbbi részeknek elég nagy része elmegy az intróval és annak a bemutatásával,h mi történt az előző részekben.

Mellette: alig vannak filler epizódok, és ha van az is max. 3 részes, nem úgy mint pl. a Narutóban vagy Bleach,h 20 részeken át filler van. Egy kb. végtelen történet, amiben bár van 1-2 unalmasabb arc, mindvégig élvezhető jó harcokkal és poénokkal, illetve váratlan fordulatokkal.

2014. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 One Piece 300 millió eladott kötetek száma (Manga)
2014. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először én is csak az első részt néztem meg és feladtam mert nem tetszett annyira.Aztán most újra neki futottam,és tisztára rá vagyok kattanva.Szerintem nincs még egy ilyen jó anime.A legtöbb részt végig röhögtem.De volt mikor könnyes szemmel meredtem a képernyőre.Szerintem a legjobb az hogy sose lesz unalmas és, hogy jó hosszú.Én javaslom hogy fuss neki mégegyszer veszíteni nem fogsz semmit. :D
2014. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig tartott elkezdeni.. Animében félbe is hagytam a 3. rész után..

De elkezdtem mangában és azóta benne van a top 3-ban! :DD

2014. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
52%
Hú ba­szod, hát ennek a Picának milyen hangja lehet már? Az a szegény beoszott csak röhögött, de jól rá is bas­zott. Mingo meg azért nem semmi, hogy 10 évesen megölte az apját. Luffy meg szembe röhögi azt a kolosszust, kur­va világ lesz ott.
2014. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen :'D

Az utóbbi 2 fejezet engem is megnevettetett. Először Usopp 5 csillaggal, utána Luffy reakciója Pica hangját hallva :D

2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Oda mindig híres emberekről mintázza karaktereit.

Valami oldalon le vannak írva a nevek, emlékszem az admirálisok mind japán színészekről vannak.


Pica meg szerintem Brock Lesnarról van mintázva.

http://www.youtube.com/watch?v=-RTRDLTrqbc

2014. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sheral ***** válasza:
2014. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem tudom minek spoilerezni. A legjobb ha magadnak fedezi fel a sztorit szép sorjában.

Kérdező:

Képzeld én is pont eddig jutottam anime-ban és abbahagytam!! :D Alig bírtam nézni, nem kötött le egyáltalán. A barátom unszolására adtam neki még egy esélyt később, de most mangaolvasással álltam neki. Sokáig tartott, de csak sikerült megszeretnem. (jóval a darabolt kalóz után, szóval nem szabad feladnod) Onnan meg már végem volt, mert nagyon megszerettem. Az író zseniális. Komolyan adj neki még egy esélyt, mert egy nagyon jó dologról maradsz le. Az összes shounen manga között ez a legjobb. Ne add fel, fuss neki újra!

2014. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mellett : mert jó

Ellen : ... Ha nem nézed meg az összes részt levadászlak !

2015. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!