Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, és mit lehet...

Miért van az, és mit lehet tenni az ellen, hogy ugyanolyan/ kevesebb kalóriabevitel mellett a menstruációt megelőzően "hízok"? Paleózok amúgy, és nem eszem sokat. Köver sem vagyok, ezért meglátszik a pici is.

Figyelt kérdés
Mire elmúlik, visszafogyok, csak előtte kb. 5 napig, majd menzesz közben pár napig kövérebbnek tűnök. Nem vizesedés, az azserencsére lemúlt.

2014. márc. 18. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szerinted mi? Merthogy nem zsír, az is tuti. Ezzel én is így vagyok, elôtte pár napig ránézésre és kilóra is több vagyok. Miért izgatod magad miatta?
2014. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő vizesedik mensi előtt/alatt. Tuti erről van itt is szó.
2014. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha vizesedék, akkor az alsó végtagjaimon látszana, de nekem a combom vastagabb.
2014. márc. 18. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt rosszul tudod. Ha vizesedsz, akkor nem csak a lábadon. A combod, hasad is nagyobbnak tűnhet.
2014. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül látszana a végtagjaidon. Szinte 100%, hogy vizesedés miatt van, mi más lehetne?
2014. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a visszatartott víztől pocakosodni szoktam, a lábaimon nem látszik semmi. Ez teljesen normális dolog.
2014. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. márc. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!