Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a kedvencetek a Vampire...

Ki a kedvencetek a Vampire Knight-ból? Zero vagy Kaname? És miért?

Figyelt kérdés
Ki a szimpatikusabb és miért? Meg szerintetek melyikük szenvedett többet?

2014. máj. 5. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Zero. Kaname egy önző majom, kihasznált mindenkit.
2014. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nirata ***** válasza:
78%

KANAME, mert kiáll Yukkiért, hatalmas játékos, és nagyon szereti a barátait

Zero olyan mint egy 13 éves kis csaj, akinek épp megjött. xD

Bár talán Zero szenvedett eddig a legtöbbet...


Neked kérdező?

2014. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zero mert mindenél jobban szereti a lányt annak elenére hogy menyit szenvedett
2014. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem egyértelműen ZERO a kedvencem! Segény nagyon sokat szenvedett. Szerintem Kaname hozzá képest nagyon boldog életet él.. Gondoljatok csak bele: elvesztette a szüleit, utálja a vámpírokat és lassan ő is azzá vál, ami nem kevés szenvedés és hatalmas akaraterő kellett ahhoz, hogy 4 évig bírja, és ennek tetejébe végig kell néznie, hogy a szerelme egy tisztavérűvel kavar és a végén még Yuki is vámpír lesz. De mindenkinek lehet saját véleménye, nekem ez. :)
2014. máj. 7. 18:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a kérdezővel, és nekem is Zero a kedvencem. Én valahogy nem Kanamét, hanem Őt tiaztelem jobban, hiába Ő az egyik legbunkóbb szereplő (néha), és még akkor is Ő marad a

kedvenc és a legjobb! ;)

2014. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Zero, mert őt jobban meg lehet ismerni és közelebb lehet hozzá kerülni, mert ismerjük az érzéseit. De amúgy Kanamet is szeretem.:)
2014. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Zero télleg naon sokat szenvedett elég sokat is mutatják a fájdalmait, érzéseit, míg kaname "teljesen boldog életet él" azzal azért vetekedek mert a saját kishúgát védelmezné meg de félti zerotol aki akármikor e szintűvé válhat, viszont, de minden bizonnyal zero szenvedett többet, mert nem akart vámpír lenni végig az ellen küzdött ami lenne ő valójában és ami yuki is. a kedvencemet viszont kaname..... (én már várom a 3.évadot de nem valószínű h folytatják)
2014. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék 3. évadot. Nagyon nem tetszett a vége. De azt hallottam, hogy valószínűleg nem lesz. A mangát meg nem tudom olvasni, mert nem tudok angolul.. :( ez van. Azért még reménykedek.
2014. máj. 8. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel, Zero élete sokkal nehezebb. Elvesztette gyerek fejjel a szüleit, azt hitte, hogy Shizuka megölte az öccsét, és még meg is harapta a tisztavérű. Azért négy évig visszafogni a vérszomját, és titokban tartani felszínre törő énjét... Nem kis fájdalmakkal járt neki, mind lelkileg, mint fizikailag. Yuuki vére bár segített rajta, hogy elkerülje az E-szintre süllyedést, de közben elég sok fájdalmat okozott neki, ahogy lassan beleszeretett a lányba. Közben végignézhette, ahogy a lány Kanamét választja, és vele megy el a végén. Előtte persze ott volt Ichirou feltűnése, ellenségeskedése és bosszúja... De azért az is megviselhette, hogy a karjaiban halt meg az öccse.

Szerintem Kaname viselkedése elfogadhatatlan. Mindenkit a szó szoros értelmében bábuként mozgatott és kihasznált, hogy Yuuki-t megvédje. Tény, hogy Kaname élete se volt egyszerű, de véleményem szerint önző (pontosabban Yuuki irányába).

Én egyértelműen Zero-párti vagyok, Kanamét pedig egyre jobban megutáltam a történet alatt.

2014. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kaname, ez nem is kérdés, bár nem tudom, miért. :)
2014. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!