Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy pár kérdésem a...

Lenne egy pár kérdésem a Vampire knight c. animével kapcsolatban. Először is, ha Kaname az össszes Kuran őse, akkor hogy lehet Yuuki féltestvére? A többi kérdést lent találjátok.

Figyelt kérdés

Yuuki és Kaname milyen ágban féltestvérek? Ki a közös szülőjük, és ki az, aki más?

És végül ki Juri és Haruka első gyereke, akit Rido elrabolt?


A válaszokat előre is köszönöm!



#féltestvér #Vampire Knight #Juri és Haruka 1. gyereke #most akkor hogy van ez?
2014. ápr. 7. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Kuran Rido felélszetette Kanamet, a vérszomja óriási volt. Yukinak tényleg volt egy bátyja, de Kaname saját magát kisgyerekké változtatta, mert nem tudott urrá lenni az évszázadok óta felgyülemlett vérszomján, és hogy megakadályozza a saját tombolását, ezért feláldozva Juri és Haruka fiát ő is kisgyerekké lett. Sokáig nem emlékezett arra, hogy ő a Kuranok őse, de később előjöttek az emlékei.
2014. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Juri, Yuki anyja ezért kezdetben kissé neheztelt Kanaméra, de Haruka megértette,és végig a saját fiaként tekintett rá. Juri is szerette, csak hát elkellett fogadni a tényt, hogy Kaname miatt halt meg a fia. Amúgy Yuki szülei is testvérek voltak. De Yuki és Kaname nem azok, mert valójában Kaname a Kuránok őse, és a vérrokonság megvan ugyan, de túl távolna nyúló.
2014. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Máris tisztábban látom a dolgokat! De egyet még mindig nem értek. Akkor honnan jött az, hogy Kaname és Yuuki féltestvérek?
2014. ápr. 21. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltestvérem, hanem teljes testvéreknek mondták őket, de .....

Más szóval Yuki szüleinek két gyereke volt: Yuki bátyja és Yuki. Jött Kaname, Kuran Ridonak hála, és Kaname-a Kuranok őse felhasználta Yuki bátyjának testét, hogy ő maga kisbaba legyen, és enyíhtse a vérszomját. Mivel nem kevés időt volt elzárva vagy mi, ezért annyira szomjazott a vérre, hogy óriási pusztítást hajtott volna végre. Ezért tette meg ezt a drasztikus lépést.

Yuki szülei, Juri és Haruka tudták az igazat, de mégis sajátjuként nevelték fel Kanamet. Még Kanamenak sem mondták el, hogy ő a Kuranok őse egy gyermek testében. Kaname saját maga jött rá egy idő után, és elkezdte kitervelni a tervét, amire a törtébet és az a bizonyos sakktábla utal.

2014. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor Yuki öntudatra ébredt, azt tudta, amit a szülei elhihetettek vele, hogy Kaname és ő testvérek. Ezért lelkiismeret furdalása is volt, hogy hogy szerethetett bele a saját testvérébe. De Kaname elmagyarázta neki, hogy a szülei is édes testvérek voltak, és a tisztavérű vámpíroknál ez normális. Azonban később azt is elmagyarázza Yukinak, hogy ők ketten valósjában sohasem voltak testvérek.

Ha kérdezni akarsz, akkor kérdezz és válaszolok, bár nem most olvastam a mangát, és lehet néhol kifelelejtek pár részletet. Sajna csak angolul van meg.

2014. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok azért, hogy vettétek a fáradságot, és választ adtatok. Utolsó válaszoló: még biztos, hogy lesz kérdésem, majd akkor írok egy komit zgyanerre a kérdésre. Még egyszer köszi!
2014. ápr. 21. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok. Az összesre én válaszoltam, csak túl fáradt voltam egkommentbe sűríteni a mondandómat.
2014. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!