Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mangasok, Naruto osszejon...

Mangasok, Naruto osszejon vegre hinataval vagy a hulye sakura melett kot ki?

Figyelt kérdés

Nem nezek mangat tehat leci semmi mas spoilert ne mondjatok. Szoval az lenne a kerdes hogy az eddigi mangaban osszejottek-e vagy osszejott-e valaki valakivel


Elore is koszi a valaszokat !! :)



2014. jún. 5. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

senki senkivel. csak célozgatások vannak, de japó erkölcs szerint akkora a távolságtartás mint ide irak. amióta hinata ki nem nyögte h. szeretlek mielőtt pein félholtra verte, azóta semmi.

viszont nagyon ajánlom kezdd el a mangát, megéri

2014. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt szomoruan hallom, halottam valahonnan hogy Narutonak vegre volt mersze megcsokolni, de akkor nem :(

A manga nekem valahogy nam adja ugy at mint az anime. Es ugy se lenne jo ha elolvasnam mangaban es utanna megneznem animeben mert akkor mar tudnam hogy mi lesz, koszi de inkabb megvarom az anime reszeket :) Ja es koszi a valaszodat

2014. jún. 6. 00:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem erről szól a történet, ezért nem jött össze senkivel...
2014. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem errol szol a tortenet, de mas animekben is osszejonnek pedig azokban sem az a lenyeg. Attol fuggetlenul hogy nem az a tortenet lenyege attol meg lehetne benne egy normalis szerelmi szal. Ami dobna is a sorozaton, foleg hogy amennyire romlott a szinvonal mostanaban. Ne ertsetek felre imadom a narutot, egyik kedvenc animem, de ami spoilereket halottam rola, hat nevetseges. Az iro elrontjaaz egeszet.
2014. jún. 6. 03:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Én olvasom a mangát és mégsem zavar, hogy tudom mi történik benne. Sőt, kifejezetten furcsa volt az anime 362.része amikor folytatodott a háború. Egyébként még a finálé megy a mangában így nemcsoda, hogy nemjöttek össze. A 364-dik résszel kell egyellőre beérned. Ha véget ér a harc majd jönnek a szerelmi dolgok is. Egyébként a mangában vannak eltérő dolgok amiért érdemes elolvasni a mangát pl:a 364-dik részben is van ilyen.
2014. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, a húszért, de szerintem eléggé szánalmas, ha valaki azért néz/olvas egy animét/mangát, hogy arra gizduljon, hogy ki kivel jön majd össze. Nem fog itt senki senkivel sem összejönni.
2014. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Mar bocs de te hulye vagy :D Szerinted a romantikus animek miert vannak? Es engem sem foleg az erdekel a narutoban meg az animekben hogy ki kivel jon ossze, hanem a story, a vegkifejlet es a harcok, de attol meg erdekelhet a szerelmi szal is. Es attol hogy feltettem ezt a kerdest, nem ertem, hogy mibol kovetkeztetted le hogy en arra "gizdulok"... Es igenis orulnek ha csempesznenek egy kis romantikat is a sorozatba, mert lehet hogy feldobna. Ahogy az elobb is irtam, foleg az utan hogy ennyire romlott a szinvonal.
2014. jún. 7. 02:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Az 5-dik vagyok. Nagyából egyetértek a kérdezővel én 20 éves pasi vagyok, de én is szeretném ha nemcsak kéretnék egymást álandóan az ilyen sorozatokban a szereplők.
2014. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De egyebkent az FMA - brotherhood-ban is osszejottek a vegen, szerintem az Attack on Titanban is lesz valami Erennel es Mikasaval, a Sword Art Online-ban is ossze jott Kirito Asunaval, a Steins:Gate-ben is ossze jott Okarin Kurisuval,es meg sorolhatnam az animeket amikben osszejottek a szereplok (Guilty Crown, Tokyo Ravens, Zetsuen no Tempest, Kaze no Stigma, Stb.. ) pedig az anime nem a szerelmukrol szolt elso sorban. Es tenleg nem artana ennek is egy jo szerelmi szal.. ha mar naruto nem akkor legalabb sasuke meg sakura jonne ossze... Mas animeknek is bejott a szerelmi szal es nagyon is feldobta a tovabbi reszeket. Ezert orulnek neki ha Narutoban is lenne hasonlo. :)
2014. jún. 7. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy álandóan kéretik egymást aztán a végén meg összejönnek, de szerintem is más lenne ha már korábban összejöttek volna. Sasuke meg Sakura na az meg minden csak nem szerelem.
2014. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!