Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mangasok, Naruto osszejon...

Mangasok, Naruto osszejon vegre hinataval vagy a hulye sakura melett kot ki?

Figyelt kérdés

Nem nezek mangat tehat leci semmi mas spoilert ne mondjatok. Szoval az lenne a kerdes hogy az eddigi mangaban osszejottek-e vagy osszejott-e valaki valakivel


Elore is koszi a valaszokat !! :)



2014. jún. 5. 23:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sasuke meg Sakura, 2 szereplo akit nagyon utalok, de ... szerintem rohadtul osszeillenek :D
2014. jún. 8. 00:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Összeilleni össze illenek, de mivel Sasuke egy elmebajos idióta ezért nem tudom elképzelni, ahogy összejönnek. Ennek esetleg úgy lett volna értelme ha miután Sasuke legyőzte Itachit akkor szépen hazament volna. Azonban mivel a kiadók mást szerettek volna ezért ráparancsoltak Kishimotora és így egy menthetetlen idóta lett belőlle. Egyebként az egyik múltkori manga fejezetben is EGY KIS SPOILER jól lehordta Sakurát és Kakashit pedig már azt hittem, hogy a végére azért rendesebb lesz.
2014. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!