Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden! Összejön...

Naruto Shippuuden! Összejön valaha Naruto/Sasuke Sakurával/Hinatával? Van valami ilyesmi rész?

Figyelt kérdés
vagy csak olyan "majdnem" rész.^^ előreeee is köszííííííí....=)
2010. jan. 7. 19:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Még nincs ilyen rész, de remélem, hogy lesz. Naruto és Hinata összejövetelének szurkolok.

Még a sorozat is folyamatban van, és a manga is. A mangában már Hinata bevallotta Narutonak, de további fejleményekről nem tudunk.

2010. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Én nemrég kezdtem el nézni a shippudden-t, és eléggé meglepődtem sasukén...pedig én a sasusaku párosnak szurkoltam...:(

Szerintem Hinata össze fog jönni Narutoval, de (tudom, hogy hülyeség lesz, amit most mondok)azt sem bánnám, ha Kibáal jönne össze...mármint Hinata..(:

2010. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
sususaku vagy sasukasu nekem mindegy hallod xd shippuden már annál inkább....xd hallod sakura a király..am ezek lányok v. fiúk..??mert mind olyan nőiesen hangzik..a naruto kivételével..én nem bírom a mangabangákat xd...de ha te szereted...:D
2010. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%

HA NEM AKAROD TUDNI MI FOG TÖRTÉNNI A NARUTOBAN AKK NE OLVASD EL!

(mangát olvasok szal ezek már voltak benne)


1.naruto a fejébe vette h sasukevelmegfogják ölni egymást,hinata márszerelmet vallott neki,de nemreagált

2.sasuke kicsit megzakkant, mégkarint ismegölte volna

3.nemhiszem h hinata mégegyszer bevallaná narutonak h szereti

4.sakura egy idióta, aki még a vaksi sasuket se tudta leszúrni és folyton csak bőg

2010. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan rész amiben összejönnek de a Naruto Shippuuden 166 ban Hinata megmondja Narutonak hogy szereti
2010. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NłKłK€ válasza:
66%
Én nagy NaruHina fan vagyok.:)Nekik drukkolok.Hinata már bevallotta h szereti,de azt hallottam,h Sakura is, de Naru visszautasította (állítólag,mert nem hitt neki).Hinatával meg nem is foglalkozik...De azért én még reménykedem...
2011. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
44%
Én oasmit hallottam h Hinata meghal és Naruto vmi fehér hajú csajjal jön össze!!De nem biztos!!!Mindig abban reménykedem h Hinatával jön össze Naruto,de ha Hinata meghal akkor nem hinném h lesz belőle vmi is!!!Sakura meg Kakashival jön össze!!!xD (vicc volt,nem hinném h össze állna a tanítójávalxD)
2011. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 rendanlex válasza:
32%

ezt mindenkinek válaszolom


naruto sakurával jön össze mert hinnata meg hal és atolmég hogy vissza utasitota naruto sakurát attolmég vele jön össze ennyit nem tudtok?

2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 rendanlex válasza:
választ kérek az ezelöti hozá szolás hoz !!!!! hamar!!!!!!!
2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Nekem több tippem is van!

-ügye amikor majd NAruto-Sasuke fog harcolni akkor Naruto megin szóval akarja visszavinni Sasukét Konohába.. de nem válik be és elkezdenek harcolni és akkor ahogy szokott lenni megálnak lihegnek akkor ér oda Sakura és ö is szól pár szót és amikor a rendes NArutoba a halál erdöbevoltak ott a végénél hátulról megölelte öt úgy fogja majd ott is sztem.. (de akk már átváltozott a Sasuke arra a madárrá vagy mirexD)ésígy visszaviszik!

vagy a másik:

-meg ugye harcolni fognak valahogy kibékülnek ( mondjuk h sasukét az ucsiha madara manipulálta vagy valami, és észhez tér ) aztán közös erővel legyőzik a zetsut madarát meg a többi zombit XD...

De az is előfordulhat h minden Sakura döntésén múlik!!

Igen azt én is hallottam h Hinata meghaal! :S :(

Naruto nem fog összejönni Sakura-val ez 99%

Amúgy nem tudjátok h hány részes lesz a Shippuuden???

2011. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!