Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan pasival komoly kapcsolatba belemenni, aki mindig mindent túlbonyolít?

Figyelt kérdés

Ő olyan fajta, aki mindig "jót akar", de mindig balul sül el. Néhány példa, ami semmiségnek tűnik, de engem megőrjít vele. Gyűjtünk matricákat nyereményekért. Tudja , hogy nekem nagyon fontos, volt neki 15 db. Erre "véletlenül" kimosta a gatyáját, a pontok benne voltak és persze annyi nekik :( Meg akartam venni a Grut DVDn. Erre hogy ne vegyem meg, majd ő megszerzi. Haverja nagy nehezen 2 hónappal később kiírta, erre persze rosszul és a lejátszó nem játszotta el. Ennyi idő alatt 100x meg tudtam volna venni.

Ő mindig jót akar, de mindig az lesz a vége hogy teljesen agyonbonyolítja az egészet és csak azt éri el, hogy engem felidegesít.


2014. jan. 23. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
most.ez.komoly...??? irigylem a problémáidat de komolyan....-.-
2014. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek, de azt hittem h vmi durvább túlbonyolításra gondolsz:D
2014. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj már neki, hogy még ha csetlik-botlik akkor is szeret téged.:D Legyen már benned egy csepp humor, ne mint egy sértődőtt karón ülő varjú legyél, mikor egy pasi összetöri magát neked:D
2014. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom valaki szerint nagyon cuki :) De nekem sokszor az az érzésem van, hogy még az ajtón se képes egyedül betalálni.
2014. jan. 23. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Majd befog a kezdeti izgulás után, mikor kicsit hétköznapi lezs már a dolog. Az elején tök természetes ez, még a legnagyobb macho is igy csetlik botlik:D Szóval az összes pasi :D
2014. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, mit akarsz tőle! Ha azt akarod, hogy helyetted csináljon meg olyat, ami csak neked fontos (és neki nem), akkor ne számíts rá, csináld meg te saját magadnak. Egyébként meg, ha szereted úgy ahogy van és ő is szeret téged úgy ahogy vagy, akkor szeressétek egymást. Csak nem kell keverni a dolgokat !!!
2014. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg, és nevelj belőle férfit :D
2014. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezek nem problémák, max a te szemedben. De ha zavar, akkor inkább óvd meg magadtól


22:34: nem gyerekekkel kellene randizni, hanem férfiakkal, azok nem csetlenek botlanak. Amúgy pár hülye ember miatt ne minősítsd a 3,5 MILLIÁRD férfit a világon.

2014. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kérdező, neked nincs fogalmad sem a töketlenségről, sem a túlbonyolításról. A párodra egyik sem jellemző.
2014. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!