Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket idegesitene e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket idegesitene e ha a pasitok? Elmenne par baratjaval este 9 korul sorozni egyet a kozeli kocsmaba. Aztan semmi tobb utana lefekves. ( a fiu egyetemista a lany kozepiskolas koztuk levo tavolsag 60 km. na velemenyeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
igen zavarna,de hogy jön ide a távolság? hogy ritkán találkoznak,és inkább sexelni kellene,nem aludni? vagy mi? mert akkor gáz kicsit.
2010. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugy jon ide h en bentlakas o otthon sulizik.
2010. márc. 6. 19:43
 4/7 anonim válasza:

Engem nem zavarna!

Vagyis nem zavar,mert a barátom megteszi!Kell a kikapcsolódás!Nem hiszem h a barátnőd nem megy a barátnőivel vásárolgatni vagy megenni egy sütit...mert ez sztem kb a srácos beülős kocsmázgatással egyenrangú.

Sztem minden kapcsolat alapja a bizalom és ha ez egy ilyen dolog miatt meginog akkor már cseppet sem számít sem az esetleges korkülünbség, sem pedig a távolság ami közetetek van.

2010. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én férjem mondjuk kocsmába nem jár, neki a vadászat a szórakozás :) sosem zavart, meg őt sem, ha én eljárok ide-oda. emberek, egy kapcsolat NEM bv-intézet...ha ezt többen felfognák, nem lenne ennyi válás meg rossz, boldogtalan kapcsolat...
2010. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.
2010. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Feltéve ha nem issza le magát és nem csinál magából idiótát részegen. Ha csak haverokkal kiengedi a gőzt és szórakozik kicsit akkor azért hálát adnék, hogy ennyivel beéri.

Bár én már nem vagyok középiskolás, lehet a te csajod nem ennyire laza :D

2010. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!