Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto már sosem lehetne jó...

Naruto már sosem lehetne jó anime?

Figyelt kérdés
Úgy értem már szinte mindenki utálja főként a fillérek miatt.Nem tudna valamivel újra fellendülni vagy ilyesmi?

2014. jún. 28. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi részek a manga szerint haladtak,de a fillerek ellen nem nagyon lehet mit tenni. Elvégre ha az olyan semmi sem történik manga részek animében nem 24,hanem 6 percesek lennének,ezért húzzák. A többi filler/pl ANBU/ pedig csak egyfajta tájékoztató volt,így akinek nem tetszik,nyugodtan kihagyhatja.
2014. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A filler már nem számít semmit se. Ezzel a "háborúval" a Naruto rohadtul szánalmas lett.
2014. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted ezt a háborút?
2014. jún. 29. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ami jelenleg zajlik. Kabuto sorra reanimálta a halottakat, a rajzoló készített nekik szar harcokat, akit kihagyott, annak filler harcot csináltak, ami még borzalmasabb lett, majd a fő-főellenség személye mindössze 4szer változottt...
2014. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Harmadik, szerintem még nem jutott el odáig. Mindenesetre a Narutóra én is mérges vagyok, pedig nekem ez volt az átütés, amikor elkaptam a Japán- és anime-őrületet. De most már egyre csak elfuseráltabb lett, és a shippuuden 300-as részeitől már nem is nézem, én feladtam.

A fellendülést nem tudom igazából, ez csak a mangakától függ. Ha érdekel, nézz bele a mangába (naruto-kun.hu), hogy tetszik-e, és remélhetőleg ha igen, talán bele is kerül az animébe az a rész - sőt, biztos.

Mindenesetre, én már nem szeretem, nem tudott nekem semmi újat vagy jót adni, de ez ízlés kérdése. Szerintem majdnem minden hosszú shounen-szériának ez lesz majd a vége, annyira elhúzódik. Persze vannak kivételek.

De nem akarlak elkedvteleníteni, ha szeretnéd tudni, hogy érdekel-e majd téged a folytatás, kukkants bele a mangába. Rajtad áll :)

2014. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak ott tartok, hogy jön Pein és lerombolja Konohát. A húgom viszont végignézte az összes eddig kijött részt, meg a mangát is olvassa, és még mindig szereti. ha nem tetszik ne nézd, mindenesetre még mindig van rengeteg hűséges rajongója.
2014. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok:D
2014. júl. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!