Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják sokan az animéket?

Miért utálják sokan az animéket?

Figyelt kérdés
Az esetek 90%-ban úgy ítélik el az animéket, hogy egyet sem láttak. Miért?

2014. júl. 15. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy ide csak olyanok írnak, akik eleve animekedvelők, leírom a véleményemet, hátha ténylegesen válaszolok is a kérdésre.

Én nem szeretem az animéket, egyszerűen nem tudom szeretni, pedig sokáig nagyon akartam, mert az ázsiai kultúrákat nagyon érdekesnek találom. Több animébe kezdtem bele, hogy hátha, de nem.

Tudom, hogy sok anime komoly mondanivalójú, és érdekes a története, de nekem az egésztől elveszi a kedvemet a grafikája. Bosszant, hogy mindenhol szinte ugyanazok a sémák (gondolok itt arra, hogy nagyon hasonlóak a karakterek, s többnyire túl vannak szépítve), bosszantanak még a hangok is (a legtöbbet feliratosan kezdtem el).

És akkor még nem beszéltem a fangörlökről meg fanbojokról, akik hisztérikusan, totál infantilis módon rajonganak, és ha te nem szereted az adott animét, akkor tudatlan/korlátolt vagy. Azt hiszem, ők vették el végleg a kedvem tőle.

Félreértés ne essék, nem az összes anime-kedvelőről beszélek, de jelentős részüknél tapasztalom ezt.

2017. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!