Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják sokan az animéket?

Miért utálják sokan az animéket?

Figyelt kérdés
Az esetek 90%-ban úgy ítélik el az animéket, hogy egyet sem láttak. Miért?

2014. júl. 15. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sokan utálnák.


Tipp 1: Láttak animét, csak a tipikus tévés szutykokat, és ez alapján ítélik meg (amik alapján nem is akarnak mélyebben utánanézni). Amíg annyit tudtam az animéről, hogy Dragon Ball, Pokémon meg Sailor Moon, én is ócskának tartottam, aztán láttam pár JÓT, ami már felkeltette az érdeklődésem. Plusz ugye jóval később tudtam meg, hogy pár gyerekkori kedvencem (pl. Nils Holgersson) voltaképp ugyanúgy anime. Szóval tudatlanság + rossz mintavétel.


Tipp 2: Az anime/manga rajongók irritálóbb rétegével találkoztak, bármi képre rákerestek, gagyi manga-fanartokat dobott ki a képkereső, vagy hentaiba botlottak és ezek alapján ítélnek.

2014. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

valószínűleg vagy alapból útálják a rajzfilmeket (mert azt hiszik csak gyerekek nézhetik), vagy azért nem szeretik mert japán, és furának találják, vagy mert túl sokat hajtogatták nekik hogy anime, anime, anime hogy már az agyukra megy


-az otóbbi tapasztálat. apámnak már az agyára mentem.

-az elsőt meg onnan tudom hogy van fenn egy kérdés amit csak azért írt aki kiírta ki hogy aztán szapulhasa az animéket és azt hajtogassa hogy hány a rajzfikmektől...

2014. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

am nem hiszem hogy olyan sokan gyűlölnék őket, max nem szeretik nézd meg erre a kérdésre (amiről előbb beszéltem) érkezett kommenteket és meglátod hogy csak anime szeretők válaszoltak

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2014. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajztanáromnak az a kifogása, hogy nagyon merev, mert kevés képkocka van másodpercenként, és nem művészi. Szívesen beszélgetek vele erről, mert szerintem attól eltekintve, hogy tényleg nem egy élőszereplős vagy animációs filmhez fogható, a maga stílusában is eltérő, mennyire alapos, kidolgozott. Pl. a No.6 animéje jó ugyan, de nem tökéletes a megrajzolása, de egy Attack on Titan szerintem példaértékű azzal a rengeteg harcjelenettel, és a gyönyörű tájakkal.

A legtöbben tényleg nem láttak egyet se, de azok annyit tudnak az animékről, amennyit hallanak. Régen én se álltam jól hozzá, mert ismertem a Sailor Moon-t meg a Sámánkirályt, valamint olvastam a hentairól, és mondom ez jó beteg lehet. Aztán valaki ajánlott egy kisebb animét, és megcsúszott a kezem, nagyon sokat nézem őket :D


Szerintem az animék beleestek abba, amit úgy hívok, hogy One Direction-kór. Sok ember nem ismeri, csak hall róla pár dolgot meg látja a sok őrült rajongót (mert azért vannak páran akik nem normálisak :D) és az alapján alkotnak véleményt.

2014. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert a leghíresebb és legalapabb animék, amiket szinte mindenki ismer azok simán csak középszerűek. És ezért leírja mindenki az egészet. De ez sok helyen így megy, pankráció, filmek/sorozatok, zene stb... nagyon megtudom érteni, hogy egy pl. Naruto -t látva az embernek elmegy az egésztől a kedve...
2014. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az se sokat segít ezen a megítélésen, hogy minden gagyi, amerikai rajzfilmet is egy kalap alá vesznek. Pl.: Ben10.
2014. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hintalow ***** válasza:

Nem útálják sokan, az emberek nagy részét nem érdekli, azt sem tudják mi az.

2 kisebb csoport van, akik hangosak tudnak lenni, és emiatt olyan, mintha sokan lennének:


- akik valamiért haragszanak a műfajra (bármilyen hülyén is hangzik ez)


- az elvakult rajongók, akik útálatnak veszik, ha valakit szimplán nem érdekel rajongásuk tárgya.

2014. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem is utálja az animéket, közben még csak egy nyűves Dragon ball részt se nézett meg. Én tulajdonképpen csak azt utálom, mikor állandóan csak erről tud beszélni valaki.
2014. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pff én régebben nem szerettem őket, de most per pill imádom. Asszem azért ítéltem el az animéket mert pl : egy részt sem láttam, vagy csak amikor animére gondoltam akkor az ilyen dragon ball, és stb jutott eszembe..

Amint végre láttam valami majdnem "mai" darabot, akkor rögtön megszerettem. :)

2015. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én anno csak az otaku vadállatok miatt nem néztem.aztán megnéztem pár részt és megtetszett.(az otaku állatok most is utálom)
2017. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!