Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a legjobb animék?

Lini05 kérdése:

Mik a legjobb animék?

Figyelt kérdés
Mindenféle, jöhet, ha a yaoi-tól megkíméltek, akkor köszi, de amúgy azt is megnézem, ha jó a story. Első sorba, vicces animéket szeretnék! Előre is köszi!

2014. júl. 16. 19:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Pokemon
2014. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy "legjobb", szerintem relatív dolog, mindenkinek más az ízlése.

Nekem ezek az animék a kedvencek:

Code Geass (2 évad, összesen 50 rész) - vannak benne vicces jelenetek, de egy nagyon elgondolkoztató anime.

Psycho-Pass (22 részes, idén folytatódik) - ez gyilkolós-krimis történet, itt maximum egy kis fekete humor van.

D.Gray-man (103 részes) - itt van minden, egyik részben halálra röhögöd magad, a másikban pedig a könnyeidet törölgeted.

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters (224 rész) - furcsa lehet, hogy egy ilyen animét is ide sorolok, de mindenképpen japán szinkronnal nézd meg, ne a lebutított 4Kids-es amerikai/magyar szinkront. Vannak benne vicces dolgok, rengeteg, ugyanakkor elég komoly is (4. évad első fele, igaz, filler, de én rengeteget sírtam rajta >< a második fele kész vicc, azt nem is érdemes megnézni, illetve az utolsó, 5. évad szerintem felülmúlja az előzőeket. Az utolsó négy résznél pedig alig láttam a feliratot a könnyeimtől).

Chihayafuru (két évados, összesen 50 rész, de szerintem lesz folytatása) - ez egy josei, fiatal nőknek szóló anime. Nagyon szép, elég szomorúan kezdődik, de rengeteg vicces rész van benne, szerintem az egyik legjobb josei.

Devil Survivor 2 The Animation (13 rész) - a szereplőket annyira imádtam, és az utolsó rész annyira megsiratott, hogy be kellett raknom a kedvenceim közé. Nem vígjáték, elég komoly szerintem.

Ao no Exorcist (25 részes) - van benne vígjáték, egy kevés dráma, és rengeteg harc. A szereplők nagyon jók, egy-két kivétellel mindenkit imádok benne.

Accel World (24 részes) - a főszereplő először szokatlan volt, de két rész alatt megszoktam és megszerettem. Nem egy vígjáték, de az Accel World Special az, bár elég bugyuta viccekkel, és inkább japán szóviccek voltak benne.

Wolf's Rain (30 részes) - ez se vígjáték, nagyon komoly mű, utolsó négy részét végigsírtam.

Hetalia (három évada van, az első 52, a második 48, a harmadik 20 részes. A részek 5 percesek) - ez tömény humor. A szereplők különböző országok. Bár Olaszország kicsit irritáló, a humor forrását ő adja:)

07-Ghost (25 részes) - Én inkább a mangát javasolnám, mert az anime csak az első 25 fejezetet dolgozza fel, az utolsó részek pedig eléggé elütnek a mangától. Ráadásul pont a legjobb, legizgalmasabb részeknél marad abba a történet. Ettől függetlenül az animét is nagyon szeretem, rengeteg humor van benne, van egy kis dráma is, és a szinkronhangok nagyon jók. Viszont csak a mangája miatt van a kedvencek között.

Soul Eater (51 rész) - ebben az animében is minden van. Vér, vígjáték, egy kis dráma. Bár az utolsó részek sokkal komolyabbak, szerintem egy nagyon jó vígjáték anime (a vizsgás részt a mai napig visszanézem, annyira imádom). És szerintem ez a legjobb magyar szinkronos anime. Nem másztam falra a hangoktól, nem is voltak erőltetettek (egyedül Tsubaki hangja irritált).

Angel Beats! (13 rész) - a felosztása kb. 10 rész vígjáték, 3 rész tömény dráma. Bár az utolsó három részbe is vittek poénokat, de nem tudja ellensúlyozni a drámát. Utolsó rész utolsó pár percét végigsírtam. Bár az első rész után hagytam egy hét szünetet, mert nem jött be, utána szerintem egy nap alatt végignéztem.

Another (12 részes) - ez horror, ha nem bírod a vért és a durva jeleneteket (bár cenzúrával néztem, így is voltak durva pillanatok), ne nézd meg >< Ez se vígjáték, maximum fekete humor, meg a különböző halálesetek lehetnek még nevetségesek.

Mirai Nikki (26 részes, de van egy Mirai Nikki Redial című folytatása, annak a vége ad mangahű lezárást a történetnek) - ez is egy véres, horror anime, de cenzúrával nézhető. Ez se éppen vígjáték, de egész komoly témákat is boncolgat.

K (13 rész) - olyasmi, mint az Angel Beats!, csak itt az utolsó rész utolsó kb. 10 perce a tömény dráma. Az első kb. 10 rész nagyon vicces volt, de az utolsó háromra megkomolyodott a történet. Az utolsó 10 percétől pedig fél napig depressziós voltam.

No.6 (11 rész) - ez egy shounen-ai, vagyis fiúszerelem van benne. Ha jól emlékszem, két vagy három csók csattan el, ettől függetlenül egy komoly történet, nem vígjáték.

Durarara!! (24 részes, idén folytatják) - ez vígjáték, szerintem nagyon vicces, a szereplők egytől egyig szimpatikusak. Bár a történet egy kissé zavaros, a végére minden kiderül, egy szál nem zárul le teljesen, bár én annyira nem bántam, mert számomra így is remek történet volt, de szerintem amiatt a szál miatt lesz folytatása. Meg amúgy alig várom, hogy láthassam megint a szereplőket:)

Boku wa Tomodachi ga Sukunai (12 részes, van második évada, bár a visszajelzések szerint az rosszabb, mint az első, emiatt még nem néztem meg) - szerintem a legjobb ecchi. Nagyon vicces, szórakoztató, engem teljesen lekötött.


És még idevenném a Bleachet is, bár elválik, hogy megy-e a kedvencek közé, de erősen hajaz rá. Rengeteg vicces rész van benne, de azért komoly is.

2014. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a legjobb. Nekem vicces kategóriában a Lovely Complex. Egyébként meg a Tenkuu no Escaflowne a kedvencem, de az nem vicces témájú.
2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Viccesben ajánlhatom a:

Kiss x Sis

To Love Ru

Inuyasha

Angel Beats

K-on 12

Baka to test to Shoukanjuu (ezen halálra röhögtem magam (és így már csak a szellemem írja ezen sorokat a frász hozva a családomra XDXDXD)

Karin (ebben is vannak vicces részek)

Kanokon

Zero no Tsukaima

Nyan-koi (ebből csak 2 részt láttam még de jónat tűnik)

High School DxD

Girls Bravo

Sora no otoshimono

Hyouka


Ezen az oldalon minden fenn van ha érdekel:

[link]

2014. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezeket mindenképp nézd meg szerintem:

Sora no otoshimono

Hyouka

K-on (ennél az előző listában véletlenül odatettem a 12-est de az men a cím része bocsi)

2014. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Code Breaker

Uta no prince sama

Brothers Conflict

Pandora Hearts

Kaichou wa maid-sama

YnuYasha

2014. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. júl. 18. 12:34
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
A Death note a legjobb anime :)
2014. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 kecskeszak válasza:
69%

A legjobb anime a one piece

A 2. pedig a hunter x hunter sztem..

2015. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Riley Grove ***** válasza:
100%

Parasyte

Steins;Gate

Tokyo Ghoul

Gosick

Highschool DxD

Another

B gata H kei

Death Note

Sakurasou no Pet na Kanojo

2015. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!