Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Véleményetek szerint melyik a...

Véleményetek szerint melyik a legjobb Gore Anime?

Figyelt kérdés

Gore az a fajta anime amiben sok vér, sötétség avagy ilyestegetés van.

Magyarul a horror anime változata.

Pl: mirai nikki, Tokyo Ghoul, Another, talán még az attack on titan is idesorolható hiszen eléggé sok vér van benne.



2014. aug. 25. 08:01
 1/5 63tqh válasza:

Gantz, anime-nak gyorsan vége lett, egy manga-tól eltérő befejezéssel. Viszont gore. (Manga jóval hosszabb, szintén van benne minden, végére viszont már vontatott lesz).

Klasszikus az Elfen Lied. (Van magyar szinkronnal is, de az lehet jobban cenzúrázott).

Egyébként: Highschool of the Dead (zombis, de túl sok a csöcs meg a bugyi), Higurashi no Naku Koro ni (nagyon jó, de régi), Deadman Wonderland (ezt én nem láttam, de mondják rá).

2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 63tqh válasza:
Jah, nem is a kérdésre válaszoltam, a legjobban talán a Higurashi tetszett mikor néztem. Akár linkelem is [link]
2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfen Lied.
2014. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Shiki - talán még (nem láttam, csak tervben van de ez is gore féle)

Elfen Lied és a Tokyo Ghoul is nagyon jó.

Akame ga Kill - az első rész nagyon király volt, sötét, drámai, véres de utánna is hozza a szintet, ha nem nézzük a poénokat és cenzura nélkül akkor igen gore (pl kivágták a kinzókamrás jelenetek nagy részét), nekem TG mellett kedvenc a futó animék közül.

2014. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Higurashi no Naku Koro ni

Blood+

Shiki

2014. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!