Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mentalista sorazat rajongóih...

A Mentalista sorazat rajongóihoz! Ki szerint melyik rész a legjobb?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a legjobb részek a sorozatból. Hogy ezalatt mit értek?Pl.: Vicces,szerelmes,akciódús vagy bármilyen:)

Jöhetnek bőven a kommentek, csak lécci írjátok oda az évadot és a részt is. Előre is kösz:)



2013. dec. 16. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!!

Nagyon sok jó volt, én biztosan nem tudom mindet visszaidézni, de 3- ra jól emlékszem: 1; amikor Lisbon- ékat felfüggesztik, Patrick kap egy új csapatot maga mellé, és kikészíti mindet a rész végére, hogy visszatérhessenek Lisbonék. 2; A 6.- ban az a rész, amikor Rigsby és Grace összeházasodnak. 3; Szintén a 6.- ban, Red John és Patrick végjátéka.

2013. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rész jó, de talán 1/10 volt eddig a legjobb, a sztorija alapján
2013. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SPOILER!

eddig a 06×10-ig láttam,és szerintem az évadok egyre jobbak lettek,és ez nálam halál komolyan így volt:

1.Évad:Áhhhwww...kedvenc sorozat:)!

2.Évad:Ez meg még jobb!!!:33

3.Évad:Na ez eddig a legjobb!*.*

4.Évad:Fúú...ez még jobb mint a harmadik,biztos ez az évada a legjobb!!:*

5.Évad:Szórakoztok velem???Ez egyre jobb lesz??:DDDD

6.Évad:Azt a rohadt legjobb*_______*!!!

7.Évad/úgy hallottam,hogy lesz/:Tárt karral várjuk!<3

Az évadzáró-évadnyitó részek túlnyomó többsége fantasztikus lett,főleg 4. évadzáró!:))

Nekem az EGÉSZ 6. évad a kedvencem!:DDDD/vagyis még csak 10-ig láttam/,hát Ő...mikor Patrick hallucinált,mert drogból főzött teát/még ha csak véletlen is,mondjuk a végén már direkt!:D/és a lányát látta,igazából nem a kedvencem,de nagyon szimpatikus volt Charlotte.


Hát még rengeteg volt,de most így hirtelen ezeket említeném meg:))

2014. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a TOP 3:

3. Vörös láng - 1x09

2. Bíbor köd - 5x02 (fentebb már említették: a hallucinációs)

1. Eper és vér 2. rész - 3x24 Kétség kívül a lejobb. Zseniális évadzárás!

2014. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SPOILER: 6/22 !!!! (esetleg)


Jó volt ez az utolsó rész is, bár a sorozathoz képest kicsit túl romantikus. De én pont ilyet vártam most :-)


(Azért biztos sok fanyalgó is lesz.)

2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!