Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen dere karakterek vannak...

Milyen dere karakterek vannak még?

Figyelt kérdés

Mindig próbálom összegyűjteni, de mindig találok újat!

DereDere (pl: Midori - Midori Days): Kedves belül és kívül. Ennél jobban nem tudom összefoglalni.

Tsundere (pl: Chitoge - Nisekoi, Taiga - Toradora) Szerintem ezt nem kell elmondani senkinek ha mégis: [link]

Super Tsundere (pl: Ciel Phantomhive - Black Butler ????):

Ő olyan durva hogy meg is akarja őt ölni, vagy valami ilyesmi. Nem hinném, hogy a srác ilyen de ezt írták ki valahol.

TsunTsun(pl: ????): Olyan tsundere aki ha megbánt vagy megüt valakit azután súlyos megbánást érez.

Mayadere (pl: ????): Egy olyan tsundere aki ijesztő és veszélyes. Pl: Egy gonosz karakter aki megakarja ölni a főhőst. Azután beleszeret és át áll a jó oldalra, de még mindig avval viccelődik hogy megöli (meg is próbálja).

Himedere (pl: Hatsune Miku): Olyan tsundere aki elvárja hogy hercegnőként kezeljék. (Amikor beírtam a képkeresőbe akkorőt adta ki. És mellé volt írva hogy Hatsune Miku the HimeDere Queen.) [link]

Kamidere (pl: Mio - MM!): Tsundere aki istenként tekint magára vagy az is.

Kuudere (pl: Kanade - Angel Beats!): Hideg és érzelemmentes kívül, belül kedves és aranyos.

Coodere (pl: Rei Anamayi- Neon Genesis Evangelion): Néha kevódves , néha hideg. Vagy valami ilyesmi.

Dandere (pl: Tabitha- Zero no Tsukima): Antiszociális és félénk de ha főhősünk egyedül marad vele kiderül, hogy kedves és aranyos. Vagy valami ilyesmi...

Undere (pl:??): Aki mindenre igennel válaszol. Bármit állít a főhős egyetért vele. Vagy valami ilyesmi.

Yandere majdnem elfeledkeztem erről(pl: Yuno - Mirai Nikki) [link]

Kamikaze Yandere: Aki még durvábbakat csinál.

Yangire (pl: Ryyuugu Rena): Yandere mellett a linkben.

Doitsudere: Ez valami vicc lehet ami Németországra utal a Hetáliából. [link]

Thugdere: Ezt nem tudom pontosan. Valami olyan tsundere aki bűnőz. Vagy nem tudom. Itt egy link amiben leírják: [link]

és itt van valami: [link]

GouDere: Erre most találtam rá és ez is ihletet arra hogy kiírjam ezt a kérdést, mert azt hittem most már megtaláltam őket, de nem újjabb! És ennek ráadásul nem találom a definícióját! Már a Thugderének is nehéz volt (két napig kerestem) de ez köröket ver rá!

Aki tud még az írjon! És aki tud pontosítani megköszönném!



#anime #karakter #Dandere #kuudere tsundere
2014. aug. 29. 20:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Goudere: merev lány aki mindent megtesz a mesteréért. Asszem ez. Pl: Yukimura Boku wa Tomodachi ga Sukunai
2014. okt. 27. 23:07
 2/13 anonim ***** válasza:

Eddig azt se tudtam, hogy vannak ilyen kifejezések :DDD XD

Kuudere: (Darker than Black) Yin, (Higschool DxD) Tojo Koneko, (Korewa zombie desu ka?) Nekromata csaj nem tom a nevét :D


Tokyo Ghoul - Jason: ezt nem tudom hova sorolni, jellemzői: kegyetlen gyilkos, nagyon durva kínzásokat csinál (élvezi, ha kínozhat egy "embert")


Dandere: SAO 2 - Sinon (ez a játékbeli neve, igazi nem ugrik be (a játékban erős, de a való világban pont az amit leírtál)


Yandere: Elfen Lied - Lucy, Tokyo Ghoul - Kaneki (ha megtartja az utolsó részbeni énjét, AJÁNLOM HA MÉG NEM LÁTTAD KIRÁLY ANIME!!! :D, School Days - Katsura Kodonoha, Higurashi No Naku koro Ni - nem tom felsorolni sok van :D, Deadman Wonderland - Shiro, Hidan no Aria - a szőke csaj, Blood + - Saya aszem ez a neve a főszcsajnak, Bakekemonogatari - Hitagi, Code Geasr, Death Note - főszereplői

2014. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Goudere: Bleach - Nemu ezt kihagytam az előbb :D
2014. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A yandere és minden dere az csak lány lehet mivel a dere az azt jelenti hogy kedveli a főszereplőt és ahhoz tartozik hozzá ez a többi bővített jellemzés.

tehát Death Note - főszereplői és a Tokyo Ghoul főszereplője sem tartozhat ide.

2015. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 21. 20:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Kanedere (akiket a pénz vgay státusz érdekel.)
2015. márc. 22. 18:45
 7/13 A kérdező kommentje:

Hinedere:

"This is a person who, on the outside, actively looks for ways to degrade the target character, all the while not ACTUALLY disliking them. A prime example would be Hachiman."

Próbálom leírni:

Szóval egy olyan ember aki aktívan sérteget a célszemélyt, de nem utálják őt. Nekem ez is egy sunderének tűnik.

2015. márc. 22. 18:51
 8/13 A kérdező kommentje:

*tsunderének

És ő tudja

2015. márc. 22. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 a dere karakterek nem csak lányok lehetnek, mivel a dere "szeretést" jelent. Ami ugyanúgy vonatkozhat fiúkra is.
2015. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen a 9-esnek igaza van.

Oujidere: sznob, arisztokrata igazából a Himedere férfi verziója.

Dorodere:Kicsit hasonlít a tsunderére. Szerintem pont a fordítotja. Kívűl kedves és aranyos, de belűl "elronott" (angolul: messed up). Szerintem mint a yandere.

2015. szept. 30. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!