Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit érdemes az új animékből...

Mit érdemes az új animékből nézni? (manga olvasóktol kérdezem)

Figyelt kérdés

Ugyebár a legtöbb animének ezen a héten volt a szezon záró vagy az utolső része. (Ez csak a 12 részes animékre vonatkozik) Mint pl. Aldnoah.Zero avagy Tokyo Ghoul.

És most indul egy új szezon ami nagyából télig fog menni, amikor ez említett animék második évadja fog megjelenni.

Szóval milyen most induló anime-t érdemes nézni? Ezt főleg a manga olvasóktol kérdem.

Amiről tudom, hogy most fog elindulni: Nozo X Kimi, Ghost In The Shell: Arise, World Tigger, Log Horizont 2, Kiseijū: Sei no Kakuritsu, Psycho-Pass 2,

Szóval ti mit ajánlotok?



2014. szept. 21. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a ghost in the shell-t a log horizon2-t és a psycho passt várom.Meg lesz még egy sorozat, amit remélem fordítani is fog valaki, ez pedig a Parasyte.Elég komoly kis manga, remélem jó lesz animének is, bár karakterdizájn picit más lesz.Plusz ha jól tudom lesz még egy attack on titan ova is, és idén jön egy anime moovie is, bár nem tudom az mirõl fog szólni.
2014. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!