Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A shugo chara-nak hány évadja...

A shugo chara-nak hány évadja van? Mik az évadoknak a nevei? Meddig érdemes nézni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 19:15
 1/6 anonim válasza:

1. évad c.: Shugo Chara!

2.: Shugo Chara!! Doki

3.: Shugo Chara!!! Dokki Doki


én mindenképpen ajánlom hogy megnézd mert nagyon jó anime. viszont a 3. évad... az valami förtelmesre sikerült. nem tudom minek kellett belerakni azt a 3 cosplayes libát meg azt a 2-3 éveseknek való dedós charákról szóló mesét. emiatt a szokásos 20 perc helyett a 3. széria részei alig voltak 8-9 percesek! ráadásul unalmas is volt, nem volt benne már harc és a befejezés se lett valami jó.

(meg azt még hozzá tenném, hogy az én szememben nem 11-12 évesek a szereplők, hanem annyik, mint a mangában vagyis 15-16 évesek. mert az azért elég fura, hogy egy 17 éves fiú beleszeret egy 11 éves kislányba o.O meg a 11-12 évesek még nem viselkednek így...)

2014. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert az első évadot láttam korábban, de most újra elkezdtem nézni, úgyhogy meddig nézzem, és egyáltalán mik az évadoknak a nevei. Köszi :)
2014. okt. 6. 18:56
 3/6 anonim válasza:

#1 vagyok

hát ha már elkezted nézni akkor sztem nézd végig :D

2014. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a 3. évadot is? O.o

hol lehet mangában kapni?

2014. okt. 7. 09:41
 5/6 anonim válasza:

Hát nem muszáj mert a 3. tényleg gagyi lett de az 1.-t és 2.-at mindenképp!


a mangának csak pár fejezete van lefordítva magyarra, asszem azok az Animeaddictson vannak fent (regisztrálni kell)

2014. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, közi :)
2014. okt. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!