Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto vagy NARUTO Shippunden?...

Naruto vagy NARUTO Shippunden? Melyiket érdemes előbb nézni? Miben különbözik a kettő?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:

naruto: naruto kiskora a tortenet "eleje", itt kb 12-13 eves

naruto shippuuden, a tortenet folytatasa, itt mar 15-16 ev korul van

2014. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Egyiket sem. Keress normális animét.
2014. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már elkezdet nézni a narutot a simát, és nagyon tetszik, csak kommentben egy csomószor emlegetik a shippundent
2014. szept. 19. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első széria jó, Shippuuden egyre szarabb, de szerencsére már nemsoká vége. De am úgy,ahogy az első írta. Először van a "sima" Naruto, utána van 2-3 éves időugrás és akkor kezdődik a Shippuuden.
2014. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak a sima után befejezed.
2014. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább kezd el a One Piecet, abban nem fogsz csalódni, feltéve h átvészeled a sokak által unalmasnak tartott kb. első 70 részt.
2014. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Én nagy Naruto fan vagyok. Egyértelműen a sima Narutoval kezd. Azt csak a 160-edig részig nézd (vagy legalábbis akörül) mivel azután már csak filler van.

A shippuden véleményem szerint az eleje jó, de ahogy bonyolodik a történet sokaknak nem tetszik. Én még mindig folyamatosan nézem, és most egy eléggé Epic résznél van az anime. Szóval ha eddig kibírod akkor már örülni fogsz, hogy végig nézted.

One Piec-ről, én elkezdtem nézni 30 részig bírtam aztán feladtam, nem voltam képes tovább szenvedni. De kinek a pap kinek a paplan...

2014. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha amúgy ha másik "hosszú" animét keresel akkor a Hunter X Hunter (2011)-et is tudom ajánlani.
2014. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, lehet,hogy meg fogom nézni a Hunter x Hunter-t, de már eléggé beterveztem magamat anime-ellátmányilag. Ha vége a narutonak, vagy megunom és egy kicsit változásra vágynék, akkor ajánlották a deathman in wonderlandot, illeteve a black rock shoter-t. Amúgy meg szeretném nézni még a bleach-t nem tudom miről szól, de érdekesnek tűnik, az one piece-ből már láttam egy részt...és....hát nem is tudom, fura talán megnézném
2014. szept. 20. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
wow, 7-es válaszoló, a számból vetted ki a szót! :) szerintem is mindenképpen érdemes nézni a narutot. ha a filler részeket meg át akarod ugrani, akkor keress rá a naruto filler episodes-ra a googlen és ott felsorolják több oldalon is ezeket a részeket! ja és feltétlenül a sima narutoval kezd! a shippuuden ennek a folytatása. a shippuuden meg azért nem tetszik sok embernek mert itt is vannak filler részek és az első olyan 100nemtomhány rész szerintem elég pocsék lett, de azután meg nagyon jó!
2014. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!