Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Úgy halottam, hogy a Naruto-na...

Úgy halottam, hogy a Naruto-nak egy hónapon belül vége lesz? (MANGA)

Figyelt kérdés
Barátom mesélte (ő olvassa a mangát, én csak az animét nézem), hogy a Naruto készítőlye bejelentette, hogy pár honapon belül lezárja a mangát. Ebből mennyit tudtok? Tényleg így van? Ha jól tudom a manga és az Anime között egy évnyi külömbség van. Ezt úgy értem, ha most lezárják a mangát az anime még egy évig fog menni, hogy befejeződjön.

2014. okt. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen szerencsére vége lesz. Még 5 fejezet van hátra. Nem lehet tudni pontosan sosem,hogy mennyi van az anime és manga között, mert az animében nagyon sok a filler epizód (olyan ami nincs a mangában és csak időhúzás miatt rakják bele).
2014. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy 100+ animével a hátam mögött tudom, hogy mi az a filler. De azért kössz a magyarázatot :) És kösz a választ.
2014. okt. 10. 16:32
 3/3 anonim válasza:
Pontosan November 10-én ér véget a Naruto mangája.
2014. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!