Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a Naruto...

Szerintetek mi lesz a Naruto Shippuuden vége az eddig látottak alapján?

Figyelt kérdés
És ha vége lesz még lesz-e folytatása?
2014. ápr. 16. 20:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Sztem már eléggé elvan ba szva ahhoz,h ne lehessen jó vége, és remélem nem lesz semmilyen jellegű folytatás.

Am sztem majd kiszabadul Kaguya a fából és ellene fognak harcolni, tehát végül nem Madara lesz a fő főellenség.

2014. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján te nem olvasod a mangát. Így nem tudom mitválaszoljak nem akarok spoilerezni, mint az előző válaszól. De ha olvasod a mangát akkor nem szóltam.
2014. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nekem sem tetszik már ez az egész. Kezd a Naruto ilyen Dragon Ball feelingű lenni. Már orrba-szájba van tápolva Naruto és Sasuke is. Felesleges már, komolyan mondom.
2014. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
a vége szerintem az hogy naruto-ból hokage lesz vagy amit hallottam SPOILER naruto-ból lesz a bijuk vezetője.
2014. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Az kéne még!!!! Egy kaguya elleni harc pff. Azzal telibe b*sszák a történetet. Szerintem Obito-nak nem kellett volna megszereznie a tíz farkú erejét és a Madarás csata közben szabadult volna ki kaguya akkor talán tűrhető lenne a történet, de így 3 csata egymás után? Öregem XD. A végére már mindenki holt lesz.
2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

"A végére már mindenki holt lesz."


Pont ez a probléma, hogy senki sem fog meghalni. Ráadásul ennyi harc után. SPOILER!

(Naruto már gyógyítani is tud tulajdonképpen --> lásd Gai a 8. kapu után)

2014. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj.
2014. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon reális egy háború halál nélkül...
2014. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nade ha ilyen képességeik vannak akkor nem kell meghalni senkinek. Egy ilyen hosszú sorozatnak nagyon nagy happy end legyen a vége.
2014. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Annyi eltúlzás van benne!

*** SPOILER veszély! ****

-----------------------------------------------------------



(Nem elég, hogy agyon vannak tápolva, de ráadásul nem is akárhogyan. Naruto ráteszi a tenyerét Gai-ra aki a 8. kapu után is életben marad, igaz hogy úgy volt beállítva a 8. kapu, hogy aki használja az meghal. Ráadásul Naruto nem is tudja, hogy hogyan sikerült Gai-t megmenteni. De ez előtt még Madara fekete gömbjeit úgy rúgja el, mint óvodás a gumilabdát, holott eddig egyik hokage sem tudott még csak hozzá érni sem, még Hashirama sem. Aztán amin pláne kiakadtam, a szél elemű rasenshuriken megtanulásával Naruto nem keveset szopott, erre pedig már a láva(!) elemű rasenshurikent gond nélkül megcsinálja, úgy mint ha mindig is tudta volna kisujjból kirázva.


Szászke-kúnnak az egyik szeme már rinnegan, ez még oké is, erre azért lehetett számítani, na de milyen rinnegant kapott? Olyan rinnegant ami úgy néz ki mint egy 9 pöttyös sharingan.


Oké, hogy ideje volt már, hogy mindketten kapjanak valami új power up-ot, na de ez már túlzás volt.)

2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!