Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség ezekben (Többi...

Mi a különbség ezekben (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Mi a különbség ezekben a kategóriákban?


Animációs film

Mese

Rajzfilm

Anime


Vagy van ami ugyan azt jelenti konkrétan. Vagy mindegyik eltér egy kicsit egymástól?



2014. nov. 8. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
az anime az japán rajzfilm.
2014. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Animációs film: hát, dióhéjban a nem élőszereplős filmek. Lehet kázzel rajzolt, számítógépes animációs, stop-motion, stb.


Mese: vannak, akik a rajzfilm szinonimájaként használják, mondjuk én nem. Elég bonyolult téma, hogy mire használható a "mese" szó, ne menjünk bele.


Rajzfilm: Megint csak animációs alkotások, lehet film vagy sorozat, rövidfilm is. Néhányan kimondottan a nyugati animációkra használják ezt a szót, hogy megkülönböztessék az animéktől.


Anime: japán rajzfilm.

2014. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rajzfilm az kimondottan a rajzolt mese; van mesefilm is, nem akarok hülyeséget mondani, szerintem a Pumukli az olyan pl, mert az ilyen mesés sztori, de mese lehet pl még bábos is; meg leírt mese; az animációs film az a rajzfilmmel számomra megegyezik. Mert animáció, tehát nem valós szereplők vannak benne--- Nem színészek.
2014. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*a mesefilmnél azért emeltem ki, hogy film, hogy tudjad, hogy olyanra gondolok, ami mozog:) Mert a rajzfilm az a rajzos tévés mese; így pontosabb:)
2014. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!