Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a 2013-as és...

Mi a különbség a 2013-as és 2014-es TARDIS között?

Figyelt kérdés
A Clara azt mondta, a doctornak amikor a 8. évadban újra bement, hogy "átalakítottad, nem tetszik" De én nem látok semmi változást ... Tudnátok képet küldeni, ahol látszik a különbség?

2014. aug. 25. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a világítással és a színekkel variáltak, meg a falakra felkerült pár szögletes, könyvespolc-szerű panel. Ezek a képek kb. azonos szögből mutatják a két verziót, azért van némi különbség:

The Snowman: [link]

Deep Breath: [link]

Mondjuk jobb lett volna, ha mostanáig meghagyják a 2010-es díszletet, és csak Capaldinak csinálnak újat, dehát az évfordulós részhez retro Tardis kellett :/

2014. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát nem sokat változtattak, én nem tettem volna bele szívem szerint azt a "You've redecorated! I don't like it!"-et... 1x már elsütötték az 50. évfordulósban de nekem már kicsit eröltetett volt, főleg ilyen jelentéktelen változtatásnál
2014. aug. 29. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Először engem is zavart egy kicsit, mondom nem elég, hogy nem vették a fáradtságot, hogy csináljanak egy rendes, egyedi TARDISt az új Dokinak ahelyett a retrósnak szánt de totál semmilyenre sikerült évfordulós díszlet helyett, de még az orrunk alá is dörgölik. Viszont így, fél évad után úgy érzem, hogy szinte ég és föd a kettő. Biztosan az is nagyon fontos, hogy Capaldihoz jobban illik ez a minimalista berendezés, mint Smith őrült Doktorához, viszont ami még jót tett, hogy a minimális változásokkal mind a modernebb TARDISoknak tettek engedményt: a narancsszín megvilágítás a 2005-2012-es konzoltermeket idézi és sokkal misztikusabb hangulatot ad, mint az a steril, kék-zöld fény ami 11. második díszletében volt. A terem is megint tágasabb és többszintes lett, a rajztáblával pedig megint elkezdték beengedni a látszólag redundáns berendezési tárgyakat, mint amilyen az írógép vagy a biciklipumpa volt a modern vezérlőkben. Az a gallifreyan jelekkel forgó csillagkapu-csillár is, ami Mattnél még idegesített, most már kifejezetten jó ötletnek tűnik. Sokkal jobban kombinálja a kalsszikus és új sorozat elemeit, mint a Háborús, vagy a Tizenegyes Dokié, asszem Smith eredeti TARDIS-belseje után ez lesz a kedvencem :)
2014. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!