Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki olvasta az Attack on...

Aki olvasta az Attack on Titan mangát, Levi érzett bármit Petra iránt vagy nem is érdekelte? Mert az animében semmi sem derült ki ebből. És ha igen, akkor az melyik mangában volt nagyjából hanyadik fejezetnél.

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nem rémlik semmi ilyesmi... de Levi amúgy sem az a típus, aki kimutatja az érzelmeit :D
2015. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van szerintem sem:D de annyira mondogatják az ilyen fangirlek hogy már majdnem elhittem hogy tényleg szerelmes volt belé :D
2015. jan. 13. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi volt,h egy osztagban szolgáltak.
2015. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látszott hogy nagyon kedvelte Petra-t, de szerintem semmi egyértelmű jel nem volt, ami romantikus érzelemre utalna. Nekem csak inkább amolyan atyai gondoskodásnak tűnt, tekintve hogy Petra nagyon fiatal volt - de ezt persze minden rajongó a manga ízlése szerint értelmezi. :)

Azt szokták kiemelni a legtöbben, hogy nagyon megviselte Petra halála. Amikor le kellett lökjék a holttesteket a kocsiról, akkor külön mutatták Petra testét, ahogy zuhan lefelé, Levi pedig borzadva nézi. Nem emlékszem, a mangában benne volt ez a jelenet, de az animében biztos.

2015. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy Rivaille rettentően becsüli az emberi életeket, és mivel Petrát személyesen választotta az osztagába, még közel is állt hozzá, nem csoda, hogy megrázta a halála. Viszont amennyire én tudom, Petra Auluoval volt együtt, tehát a rajongása Rivaille iránt inkább csak csodálói volt (sorozaton belüli fangirl, mondhatn).
2015. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy hivatalosan is meg lett erősítve hogy Auruo és Petra canon, nem? :o Legalábbis a Tumblr tele volt vele. :D
2015. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenikek :D amúgy se néztek ki jól együtt szerintem:/ :D
2015. jan. 15. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú Shounenekbe nem terveztek romantikus szálat ergo nem valószínű.
2015. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!