Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor tényleg folytatják...

Most akkor tényleg folytatják a Bleach animét?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be az animét a 366.résszel és azthittem hogy itt vége ,de utánnanéztem és a manga még folytatódik a quincys arc-al.Itt derül ki minden és furcsálottam hogy ezt nem animálták le.Szóval utánnanéztem hogy folytaják-e és sok válaszadó azt állítja hogy akkor folytaják hogyha a manga is végetért.A manga asszem most ért véget 2015 elején ,szóval akkor tényleg folytatni fogják?Van már valami hír?

#sorozat #anime #műsor #Bleach #TV #Ichigo Kurosaki
2015. jan. 20. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Idén fog állítólag véget érni a manga, szóval ha vége akkor kezdik az animét. :)
2015. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, a manga végeztével folytatják az animét.Addig pedig már nincs sok hátra.
2015. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú de jó :) énmegmár belenyugodtam hogymár csak a mangát olvashatom....de ez biztos? vagyis honnét tudjátok hogy ténylegh folytatják? és úgy kb. mikorra várható az 1. új rész?
2015. jan. 20. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszitek?

Legtöbbször ha vége egy mangának pont, hogy nem csinálnak belőle animét, mert akkor már nem tudja megdobni a manga eladásokat.

Amúgy amilyen gyenge lett a manga utolsó arca max Ichigos fight miatt nézném meg. Ami max 3 rész lenne.

2015. jan. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ez be lett jelentve.Akkor jön az anime az utolsó arcból, amikor véget ér a manga.

Mondjuk ízlések és pofonok, de szerintem nagyon jó lett ez a része is a történetnek.

2015. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én nagyonreméllem hogy lesznek új részek :) Az egy dolog hogy jó lett az utolsó arc,nekem is nagyon tetszik,de az a fő hogy itt derül ki minden pl. hogy Ichigo anja quincy,Ichigo apja hogyhogy halálisten,Ichigo-nak honnét vannak a hollow erői,láthatunk az animében megnemutatott bankai-okat,a 0.osztag is megjelenik stb...ez az arc lenne az igazi befejezése az animének.
2015. jan. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!