Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit szóltok a Fairy Tail 416....

Miyaa.E kérdése:

Mit szóltok a Fairy Tail 416. fejezetéhez?

Figyelt kérdés
Valamiért számítottam rá hogy Natsu lesz E.N.D :D viszont az nagyon meglepedt, hogy Makarov feloszlatja a céhet. :/ és akkor most mindenki Natsut akarja majd megölni? :(

2015. jan. 21. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg nem vagyok teljesen normális, de azon lepődtem meg a legjobban, hogy a sebhelyes mágia tanács tag (elfelejtettem a nevét) Fairy tail tag volt. Az, hogy Natsu END már régóta lehetett sejteni, ez most csak megerősítést nyert. Ez a feloszlatom a céhet dolog meg annyira nem érintett meg, de legalább egy érdekes fordulatot kaptunk. Szerintem úgy is újra fognak szerveződni, hisz az az egésznek a címe, hogy "Fairy tail".

Kíváncsi vagyok rá, hogy ezután mi fog történni. Hát, ha kiderül a dolog Natsuról, biztos, jó jelenet lesz. Úgy gondolom, hogy két táborra fognak szakadni: támogassuk, vagy öljük meg. Nem túl fényes kilátások...

Amúgy örülök neki, hogy Wendy haja újra hosszú, úgy látszik, a mangaka is rájött, hogy a rövid nem áll neki túl jól. Meg kaptunk egy kis Gray x Juviát is.

Összességében nagyon tetszett ez a fejezet, és már alig várom a következőt, hogy megtudhassuk, mi is lett a karakterekkel.

2015. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszett ez a fejezet :D és remélem, hogy Natsu nem hal meg a végén :) egyébként akkor most ez lesz az utolsó történetszál? :) mert végülis a sárkányos ügy letisztázódott és már csak az E.N.D kérdés maradt. :)
2015. jan. 22. 11:03
 3/3 anonim válasza:
Még ott maradt Zeref és Acnologia is, még őket is le kéne győzni ,amúgy szerintem Natsu nem fog meg halni ,mert Mashima egy intrjúban azt mondta ,hogy Lucyvel lesz gyerekük szóval nem kéne meghalnia .Én akkor szomorú leszek :(
2015. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!